Авторські статтіТехно

Стало відомо розклад головних заходів виставки новинок техніки у Барселоні MWC 2018

Стало відомо розклад головних заходів, що відкривається 26 лютого в Барселоні виставці MWC 2018. На форумах очікують появу чергових новинок за частиною гаджетів від основних світових брендів.

Виставці буде передувати анонс ряду виробників. 24 лютого його проведення Alcatel

Очікується, що це будуть відразу три нових смартфона від даного виробника. Найбільш рекламованим є Alcatel 5, у якого буде безрамковий дизайн. Вже озвучена його європейська ціна з батареєю на 3000 мАч. Вона складі 229,99 євро. Також компанія продемонструє моделі Alcatel 3v і Alcatel 1x.

25 лютого відбудеться одна із найбільш очікуваних презентацій нинішнього форуму. Свої новинки покаже Nokia. Очікується, що це будуть Nokia 6, Nokia 7, Nokia 7 Plus і Nokia 1. Остання модель буде при хороших параметри самої бюджетної і надійде в продаж вже в березні за ціною близько 6 тис. рублів.

В цей же день Samsung, найімовірніше, презентує Galaxy S9 і його «плюсову» версію.

26 лютого виділено Sony. Експерти считают, що компанія продемонструє не менше двох новинок. Це Xperia XZ2 і Xperia XZ Pro. Не виключається, що буде показань і прототип компактної версії, зображення якої вже просочилося в Мережу.

27 лютого продемонструють свої досягнення Doogee і Asus.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України