Стало відомо, як продовжити роботу смартфона без додаткової зарядки

Швидке виснаження заряду акумулятора — одна з головних проблем сучасних смартфонів. Експерти розповіли, як заощадити заряд батареї, щоб його вистачило на цілий день без додаткової зарядки.

Варто звернути увагу на очищення роз’єму живлення. Під час перенесення в отвір роз’ясненнями єму може потрапляти різне сміття, який згодом зашкодить нормальній зарядці девайса. Також щоб скоротити витрати енергії, рекомендується замість яскравою різнобарвною заставки встановити чорно-білу. Сильний нагрів як і сильне охолодження значно прискорюють розрядку батареї смартфона. Рекомендується тримати пристрій у такому місці, де на нього не будуть впливати спека і мороз.

Слід відключити функцію «Автоматичний поворот екрану» і включати її тільки при необхідності. Справа в тому, що за цю функцію відповідає акселерометр — спеціальний датчик, який витрачає велику кількість електроенергії. Згорнуті, але не закриті програми продовжують «з’їдати» заряд батареї, функціонуючи у фоновому режимі. Тому важливо не забувати періодично закривати абсолютно всі вікна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh