Авторські статтіТехно

Стало відомо, як продовжити роботу смартфона без додаткової зарядки

Швидке виснаження заряду акумулятора — одна з головних проблем сучасних смартфонів. Експерти розповіли, як заощадити заряд батареї, щоб його вистачило на цілий день без додаткової зарядки.

Варто звернути увагу на очищення роз’єму живлення. Під час перенесення в отвір роз’ясненнями єму може потрапляти різне сміття, який згодом зашкодить нормальній зарядці девайса. Також щоб скоротити витрати енергії, рекомендується замість яскравою різнобарвною заставки встановити чорно-білу. Сильний нагрів як і сильне охолодження значно прискорюють розрядку батареї смартфона. Рекомендується тримати пристрій у такому місці, де на нього не будуть впливати спека і мороз.

Слід відключити функцію «Автоматичний поворот екрану» і включати її тільки при необхідності. Справа в тому, що за цю функцію відповідає акселерометр — спеціальний датчик, який витрачає велику кількість електроенергії. Згорнуті, але не закриті програми продовжують «з’їдати» заряд батареї, функціонуючи у фоновому режимі. Тому важливо не забувати періодично закривати абсолютно всі вікна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України