Війна рф проти України

Стало відомо характеристики “цар-РЕБу” на російському Т-72Б3М

Результат розбірки "цар-РЕБу" на рашиському Т-72Б3М: яка потужність та діапазони

Танк з “цар-РЕБом” за задумом ворога мав прикрити штурмову колонну від FPV-дронів, але це не допомогло

Джерело: Defence Express

Після того, як підрозділи 95-ї бригади ДШВ, 60-ї окремої механізованої бригади ЗСУ успішно відбили ворожу атаку у районі Тернів на Донеччини, яку очолював Т-72Б3М з монструозною конструкцією з різноманітних комплексів радіоелектронної боротьби, цю ворожу машину вдалось затрофеїти.

Зазначимо, що попри очевидну задачу цього танка прикриту колонну, яка йшла на штурм від ударів FPV-дронів, його все ж таки вдалось уразити саме БПЛА, але він мав вкрай важливу функцію донаведення.


Вкрай складну операцію провели бійці батальйону бригади спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України, які протягом трьох ночей приводили машину до ладу під загрозою ворожого обстрілу, бо через мінне поле його неможливо було взяти на буксир БРЕМом.

Результат розбірки "цар-РЕБу" на рашиському Т-72Б3М: яка потужність та діапазони

Згодом аналізувати саму збірку комплексів взявся фахівець Сергій “Флеш” Бескрестнов, який і опублікував результат розбірки такого “цар-РЕБу”.

Загалом така збірка складається з 6 антен патч-типу з направленою діаграмою 60-70 градусів, вони розбиті по парах на 800 Мгц, 900 Мгцта 2,4 Ггц. Живлення – 6 окремих модулів по 50 Вт кожний. Також додано блоки для створення завад на 700-1000 Мгц, а також на 5,8 Ггц.

Результат розбірки "цар-РЕБу" на рашиському Т-72Б3М: яка потужність та діапазони

Дальність створення перешкод становить для квадрокоптера типу Mavic 500-800 метрів, а для FPV-дрона з системою радіокерування ExpressLRS – 50-150 метрів.

Все зібрано з китайських комплектуючих, без активного охолодження на радіаторах, живлення 28 вольтів від акумуляторів та генератора.

Також докладаємо оригінальні дописи:

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України