ЄС|NATO

США запровадили санкції проти ХАМАС: що відомо?

США ввели санкції проти ХАМАС через його напад на Ізраїль. Про це повідомляє Міністерство фінансів США

«Сьогодні Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) наклало санкції на десять ключових членів терористичної групи ХАМАС, оперативників та фінансових посередників у Газі та інших країнах, включаючи Судан, Туреччину, Алжир та Катар. Ці дії спрямовані на учасників, які управляють активами у секретному інвестиційному портфелі ХАМАС, катарського фінансового посередника з тісними зв’язками з іранським режимом, ключового командира ХАМАС, а також біржу віртуальної валюти у Газі та її оператора», – йдеться у повідомленні.

За словами представників OFAC, ці заходи спрямовані на осіб, які контролюють активи у секретному інвестиційному портфелі ХАМАС, катарського фінансового посередника з тісними зв’язками з іранським режимом, ключового командира ХАМАС та оператора біржі віртуальної валюти у секторі Газа.

Вже сьогодні Міністерство фінансів США заблокувало активи близько 1000 осіб і організацій, які пов’язані з тероризмом і фінансуванням тероризму іранським режимом і його союзниками, включаючи ХАМАС, Хізбалла та інші терористичні групи в регіоні, які підтримують Іран. Це також включає введення санкцій та співробітництво з союзниками та партнерами для відстеження, заморожування та конфіскації будь-яких активів, пов’язаних з ХАМАСом, на їх території.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України