США забирає свої гроші в ООН і передасть християнським організаціям

Віце-президент США Майк Пенс оголосив про те, що Держдепартамент напряму фінансуватиме релігійні організації, що допомагають християнам-біженцям на Близькому Сході. За його словами, президент Дональд Трамп наказав Держдепартаменту відкликати кошти від ООН, якій не вдалось допомогти християнам відбудувати свої спільноти.

«Наші друзі християни і всі, кого переслідують на Близькому Сході, не повинні покладатись на багатонаціональні інституції тоді, коли Америка може допомогти їм напряму», – сказав п. Пенс. – «І сьогодні я маю честь оголосити, що президент Трамп наказав Держдепартаменту припинити фінансування неефективних спроб допомоги ООН. І від сьогоднішнього дня Америка скеровуватиме підтримку напряму до переслідуваних спільнот».

Він додав, що США більше не покладатимуться на ООН в допомозі переслідуваним християнам, звинувачуючи їх в тому, що не змогли допомогти ураженим спільнотам.

«Така сумна реальність: ООН заявляє, що більше 160 проектів відбуваються на християнській території. Але в третині цих проектів немає жодного християнина, якому потрібна допомога», – говорив він.

«Віруючим іракської Ніневії було надано менше 2 відсотків їх житлових потреб, а більшість християн і язидів надалі залишаються в притулках. Проекти, які називаються завершеними, включають трохи більше, ніж прапор ООН і невикористовувані будівлі, в основному школи».

Як інформує Catholic Herald, така заява була оприлюднена через кілька днів після того, як свіжий звіт організації «Допомога Церкві у потребі» показав, що християни переживають найгірше переслідування в історії. Організація зазначає, що ООН не вдалось «надати християнам в Іраку і Сирії невідкладну допомогу, яку вони потребували в часі розвитку геноциду».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh