США рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність при польотах над Києвом та Дніпром

У зв’язку із геополітичною напругою, пов’язаною з масштабним нарощуванням збройних сил Російської Федерації вздовж кордонів України та в тимчасово окупованому Криму, сьогодні FAA (Федеральна авіаційна адміністрація Департаменту транспорту США) опублікувала NOTAM А0012/21.

В цьому документі через потенційні небезпеки FAA рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність при виконанні польотів з/в/над частинами Московського РПІ (UUWV) та РПІ Ростов-на-Дону (URRV) в межах 100 морських миль від РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Київського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV)).

NOTAM А0013/21 рекомендує зареєстрованим в США авіакомпаніям і повітряним судам дотримуватися також обережності при плануванні польотів у РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Київського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV).

Таке рішення зумовлене ескалацією ситуації вздовж кордонів України.

Про що йдеться щодо Сімферопольского РПІ? — Зеленим на карті – частина Сімферопольського РПІ (район польотної інформації), зараз ним керують з Одеси.

Вже не дуже важливо, що будуть збитки, які по любому понесе Україна від таких рекомендацій. І так пандемія, то ж авіатрафік нижче звичайного рівня.

Турбує інше: Симферополь – ясно, Ростов і Москва – ясно. А от Київ і Дніпро… Хм… Що такого знають Штати, про що не знаємо ми…?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh