Економіка

США рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність при польотах над Києвом та Дніпром

У зв’язку із геополітичною напругою, пов’язаною з масштабним нарощуванням збройних сил Російської Федерації вздовж кордонів України та в тимчасово окупованому Криму, сьогодні FAA (Федеральна авіаційна адміністрація Департаменту транспорту США) опублікувала NOTAM А0012/21.

В цьому документі через потенційні небезпеки FAA рекомендує експлуатантам своїх повітряних суден виявляти особливу обережність при виконанні польотів з/в/над частинами Московського РПІ (UUWV) та РПІ Ростов-на-Дону (URRV) в межах 100 морських миль від РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Київського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV)).

NOTAM А0013/21 рекомендує зареєстрованим в США авіакомпаніям і повітряним судам дотримуватися також обережності при плануванні польотів у РПІ Дніпра (UKDV), РПІ Сімферополь (UKFV) і РПІ Київ (UKBV) (включаючи частину Київського верхнього району польотної інформаціі (UIR) (UKBU) у горизонтальних межах з РПІ UKDV, UKFV і UKBV).

Таке рішення зумовлене ескалацією ситуації вздовж кордонів України.

Про що йдеться щодо Сімферопольского РПІ? — Зеленим на карті – частина Сімферопольського РПІ (район польотної інформації), зараз ним керують з Одеси.

Вже не дуже важливо, що будуть збитки, які по любому понесе Україна від таких рекомендацій. І так пандемія, то ж авіатрафік нижче звичайного рівня.

Турбує інше: Симферополь – ясно, Ростов і Москва – ясно. А от Київ і Дніпро… Хм… Що такого знають Штати, про що не знаємо ми…?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України