ЄС|NATO

Два військові кораблі Королівського флоту Великої Британії в травні відправляться в Чорне море

Два військові кораблі Королівського флоту Великої Британії в травні відправляться в Чорне море на тлі ескалації між Росією і Україною. Про це пише The Sunday Times з посиланням на джерела.

Відзначається, що введення кораблів в українські води покликаний продемонструвати солідарність з Києвом і союзниками по НАТО в регіоні після того, як США скасували прохід своїх кораблів у Чорне море, щоб не створювати додаткової напруженості в регіоні.

Як повідомляє The Sunday Times, Великобританія планує відправити в Чорне море один есмінець Type 45, який озброєний зенітними ракетами, і протичовновий фрегат Type 23. Очікується, що кораблі відокремляться від авіаносної ударної групи Королівського ВМФ в Середземному морі і попрямують в Чорне море через протоку Босфор .

За даними газети, британські кораблі буде підтримувати авіаносець HMS Queen Elizabeth, на борту якого будуть перебувати винищувачі F-35B і вертольоти Merlin для боротьби з підводними човнами. HMS Queen Elizabeth через чинних міжнародних договорів залишиться в Середземному морі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України