Новини

Срібні обручки: знову в моді

Велика кількість обручок сьогодні дозволяє парам легко знайти символ свого кохання, який вони будуть носити в знак своєї вірності і відданості відносинам. Підходящий екземпляр знайдуть шанувальники як класики, так і сучасності. В останніх колекціях велика увага приділяється срібним персням, які вплинули на популярність дорогоцінного металу.

Чому срібло знову в моді?

Раніше срібні персні не були так популярні, як сьогодні. Срібло вважалося бюджетним металом, і молоді пари, особливо наречена, не вважали престижним носити такі вироби. Але зараз все інакше. Різноманітність настільки велика, що не поступається асортименту виробів з білого золота і платини. Ексклюзивні екземпляри срібних обручок https://zlato.ua/ru/f-silver_925-wedding_design-rings/ доповнюються сапфірами, топазами і рубінами. Кращі парні персні з позолотою і без ви можете знайти в каталозі «Злато». В наявності і під замовлення більше 4000 унікальних виробів зі срібла. Прикраси виробляються з металу 830-й і 925-ї проби.

Унікальні властивості срібних виробів

Срібло є за що цінувати і захоплюватися ним. Метал має як цілющі, так і магічні властивості. Люди знали про них здавна і часто дарували прикраси і предмети інтер’єру зі срібла. Особливо такому подарунку були раді наречені, адже існувало повір’я, що подарований на весілля метал і вироби з нього послужать оберегом, який захистить молоду сім’ю від злих поглядів і збереже любов до кінця життя.

Серед цілющих і магічних властивостей наступні:

  • покращує самопочуття і настрій;
  • вбиває мікроби і бактерії;
  • захищає від злих поглядів і помислів;
  • зміцнює серцеву і нервову систему людини.

Вважалося, що ті, хто носить обручки зі срібла, уникають скандалів і завжди спокійні.

Асортимент вінчальних перснів і обручок зі срібла: найбільш популярні моделі

Серед усього різноманіття виділяються екземпляри з позолотою і чорнінням, а також церковними написами і тисненням у вигляді національного рослинного орнаменту. Перегляньте запропоновані фото, можливо, підберете щось для себе.

Обручки також відрізняються шириною і вставками з дорогоцінних каменів. Кристали, в свою чергу, відрізняються формою і каратами. Ціни на вироби з натуральними мінералами доходять до золотих примірників. Якщо бюджет не дозволяє купити дорогі моделі, тоді можна підшукати екземпляри в каталозі «Розпродаж». Такі вироби обійдуться недорого.

Підведемо підсумки

Дизайнери весільних прикрас з великою відповідальністю підходять до створення обручок і перснів на заручини, дають право вибору майбутнім молодятам, що виражається в асортименті. Кращий вибір представлений на Zlato.ua. Каталог срібних товарів тут найбільший в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України