Новини

Список підприємств Львівщини, засновниками яких є росіяни

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Йосиф Ситник оприлюднив список із 177 підприємств, зареєстрованих на території Львівської області, засновниками яких є компанії чи громадяни Росії.

Ситник підтвердив, що найближчими днями з’явиться офіційне розпорядження ЛОДА, що стосується діяльності цих підприємств, однак наголосив, що мова не йде про запровадження якихось спеціальних економічних санкцій. Раніше Йосиф Ситник на своїй сторінці у Facebook повідомляв, що в ЛОДА розробляють механізм застосування санкцій щодо компаній, засновниками яких є фірми чи громадяни Росії, пише zaxid.net.

«Розпорядження носитиме рекомендаційний характер. Ми можемо рекомендувати іншим суб’єктам господарювання, громадянам тощо або ж бойкотувати їх діяльність,утриматись від споживання їх продукції, або детальніше перевіряти з ними угоди. Наші дії можуть мати лише рекомендаційний характер. Якщо я вкажу у розпорядженні щось заборонити чи до чогось їх зобов’язати, то прокуратура наступного ж дня опротестує це розпорядження. Я не маю права встановлювати для них податки чи ще щось», – сказав Ситник.

Як з’ясувало видання, оприлюднений Ситником перелік компаній не є вичерпним, оскільки у ньому, наприклад, відсутні акціонерні товариства.

Подаємо перелік підприємств, наданий Йосифом Ситником:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh