Що утримує Путіна від вторгнення в Україну?

Автор цього допису – Олексій Петрунін із Володимира-Волинського. Історик за фахом. Має що з чим порівнювати.

Тепер починаю розуміти, що відчували наші діди у 1941 перед війною. Також думали: нападуть німці чи не нападуть.
Не бозна-який з мене аналітик, але…

Спробував сам себе запитати: а що утримує Путіна від вторгнення в Україну?

Відповідь: НІЩО.

Чому не зробив цього навесні, коли ми були слабшими? Бо не знав, як відреагує Захід.

А Захід відреагував – ніяк. Крим проскочив в Росію, немов по вазеліну. А далі ніхто Росію не зупинив і не зупиняє. І навряд чи зупинить.
Запровадили санкції. Але ще х.з. коли вони почнуть реально діяти.

На кордонах стягнуто масу військ і техніки. Для чого перекидають війська з-під Мурманська, з Сибіру, Далекого Сходу? Просто так, провітритися? В російському Генштабі не дурні сидять. Напавши і загарбавши Україну, Путін з лихвою перекриває усі збитки від західних санкцій. Росія отримає колосальні природні багатства, промисловість, узбережжя морів. Відпадає проблема з доступом до Криму, відпадає проблема з українською ГТС.

Я думаю, що Захід свої козирі вже викинув. Ситуація склалася така, що для Росії війна з Україною зараз ВИГІДНІША, ніж мир.
Не треба тішити себе ілюзіями, що ми тих москалів замочимо на раз. Проти нас воюватиме друга в світі армія, яка вже має великий досвід бойових дій. Мобілізаційний ресурс Росії більший. В них є балістичні ракети, ядерна зброя.

Звісно, ця агресія завдасть росіянам великих втрат. Але не думайте, що в Росії солдатські матері перекриватимуть дороги і пройдуть протести “Руки геть від України”. Нічого подібного не буде – бо серед абсолютної більшості росіян зараз запит саме на таку політику, а рейтинг Путіна близький до його канонізації. Народ поддєржит, народ паймьот! А фронтові втрати для них – це НІЩО, бо в Росії людей за людей не рахували і не рахують. Як казав Сталін – баби іщо нарожают…

Завалять нашу землю трупами – але кричатимуть: “УкраинаНаша”.

А що Захід? А Захід нас ПРОДАСТЬ.

Як продали нас у Голодомор, як продали нас на Ялтинській конференції, як продали нас на Майдані, як продали наш Крим.
Ми для них ніхто. Ми не в НАТО, ми не союзники США. Барак Обама ледь розгрібся з Іраком, хоче покинути Афганістан. І воювати за нас з Росією американці не будуть. Європа тим більше.

І коли російські танки підуть на Черкащину і Полтавщину – усі ці західні друзі поплескають нас по плечі і скажуть: “Хлопці, ну ви розумієте…не такі вже погані ті росіяни, ви ж жили 350 років разом, ще проживете. Звісно, ви герої, ми вас хвалимо, але Путін не такий вже поганий…ми з ним поговоримо, щоб він вас не дуже ущемляв”.

Ось і все. Ну, не почнуть заради нас світову війну, ще й ядерну.

Для чого я це все кажу: ми мусимо бути готовими до війни. В будь-який момент. Я не можу знати, як саме це почнеться: чи у когось з наших військових на кордоні поїде дах від російських Градів і почнуть стріляти у відповідь…чи якось інакше. Але почнеться обов’язково.

Готуватися треба вже. Не молитися, не втікати, а готуватися. Треба будувати і армію і тил, готувати економіку до запровадження військового стану. Навіть школярі повинні знати, як діяти при нальотах, як надається перша допомога, як впізнати вибухонебезпечний предмет.

Скільки в нас часу? Вчора.

Слава Україні!

Олексій Петрунін

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Только чтобы не получилось, как в “Золотом телёнке” у Остапа Бендера, когда прозвучала его коронная фраза: “Сбылась мечта идиота!”

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh