Новини

Справжні пригоди для всієї родини та друзів: настала ера бейблейдів!

Бейблейд – це іграшка нового покоління, що збурила і продовжує збурювати дітлахів з усього світу і з різних куточків країни! З Beyblade влаштовують змагання і справжнісінькі турніри, його активно рекламують, це поширюється, немов якийсь вірус. Пригадуєте, як було кілька років тому зі спінерами? Але бейблейд – це крутіше, адже дитина розвиває спритність і швидкість реакції, спілкується у колі однолітків і знаходить справжніх друзів!

Особливості гри

Beyblade – це дзиґа, яку потрібно запустити, відтягнувши спеціальний мотузочок. Суть гри полягає в тому, що гравці одночасно повинні запустити свої дзиґи у межах однієї арени. Далі лишається спостерігати, як вони крутитимуться: вони можуть стикатися одне з одним, викидати одне одного за межі цієї арени, навіть розносити одне одного на деталі (не переймайтеся, іграшку потім можна буде скласти назад). Виграє, звісно ж, той, чий бейблейд залишився цілий і неушкоджений на арені. А для цього він має найдовше і найшвидше крутитися.

Турніри з Beyblade: що це і для чого

Насправді нічого офіційного у змаганнях з бейблейду немає. Як показує практика, це просто батьки, чиї діти обожнюють цю гру, організовують так званий турнір, аби згуртувати справжніх фанів Beyblade з усього міста чи навіть з інших міст. Переможці отримують відзнаки і якісь призи, але головне – збираються дітлахи приблизно одного віку та зі спільними інтересами.

Подібні заходи цікаві тим, що можна поспілкуватися і знайти нових друзів, подолати сором’язливість і навчитися поводити себе у великій компанії. Невимушена дружня атмосфера не змушує дитину комплексувати.

Чи корисна ця гра?

Коли вірус спінерів за кілька років поширився по всьому світу, ніхто не задумувався, чи корисно це чи ні. У випадку з Beyblade, в принципі, ситуація трохи краща. І на це є кілька аргументів.

  • Дитина грає у компанії. Це формує навички комунікації, вчить малечу взаємодіяти з однолітками і знаходити спільну мову. Спінер цього не давав, – дитина могла годинами крутити його в руці й «зависати».
  • У процесі гравець мусить уважно слідкувати за своєю дзиґою, моментально реагувати, правильно й уважно її запускати. Ці речі допоможуть дитині навчитися концентруватися, вироблять швидку реакцію, спритність та уважність.

Який Beyblade вибрати?

Якщо ваш малюк попросив, аби ви подарували йому бейблейд, певно, ви зараз розгублені, адже таких дзиґ багато, і всі вони різні, яскраві, красиві.

Найбільшою популярністю користуються набори Infinity Nado Небесний вихор, Спліт, Пекельний привид та інші. Дзиґи, що входять у ці набори, вирізняються найбільшою витривалістю, що робить гру максимально цікавою та захоплюючою. На початкових етапах купувати важкі великі дзиґи не варто, вони менш витривалі.

В інтернет-магазині BeSmart ви знайдете широкий вибір бейблейдів Infinity Nado за приємними цінами і з доставкою по всій Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України