Новини

Настільні ігри, з якими ваша вечірка точно вдасться: 5 безпрограшних варіантів

Цікава настільна гра завжди швидко збирає за одним столом велику компанію. Аби ваша вечірка була справді веселою та вдалою, Besmart зробив підбірку з 5 чудових ігрових наборів, з якими не засумує жоден член вашої гучної компанії!

Топ-5 настільних ігор для вечірок

Bombat Smile

Гра Bombat Smile націлена на активну комунікацію: завдання пов’язані з угадуванням відомих персонажів, із блискавичним добором слів на ту чи іншу тему, зі швидкістю і непередбачуваністю реакції, що робить гру веселою та справді кумедною. 250 карток зі словами, 50 карток із персонажами, 16 карток із темами, 30 жетонів, широке і яскраве ігрове поле, – ця гра легко захопить усю компанію як на годину, так і на весь вечір, а красивий дизайн створить приємний веселий настрій.

Alias, Чоловіки проти Жінок

 

Ця гра чудово підійде для молодих дружніх компаній, де є і хлопці, і дівчата. Понад 400 карток із «чоловічими» і «дівчачими» завданнями, і не завжди усім гравцям траплятиметься саме те, що потрібно. Така гра 100% захопить всю компанію на весь вечір.

Hobby World Свинтус – Правила етикету

Гра Hobby World Свинтус – Правила етикету чудово підійде як для захоплюючого родинного вечора, так і для дружньої вечірки. Свинська бюрократія заплутає кожного гравця, і треба кожної миті бути напоготові. А 12 карток зміїного етикету дадуть змогу гравцям покарати один одного буквально за що завгодно. Гра досить нетипова, але надзвичайно захоплює. Головне, пам’ятайте, що це тільки гра, і не пересваріться!

Dixit

Якщо хочеться справді нестандартних ігор, пов’язаних не стільки з логікою, а з творчим і асоціативним мисленням, то Dixit – це найкраще, що можна придумати! Діксіт 2 вирізняється 84 новими картами, створеними французькою художницею Марі Кардуа. Гравець загадує асоціацію, пов’язану з його карткою, а решта гравців шукають картки, які можна підібрати під цю асоціацію. Коли всі карти розкриваються, кожен має вгадати, яка картка належить гравцеві, що загадував. Цікаві правила і нетипові повороти в грі захоплять на весь вечір, як усю родину, так і веселу компанію.

Манчкін у країні чудес

Манчкін тепер переходить у справжній світ Льюїса Керролла! Здобудь скарб, знищ хворобців і бегемошок, занурся у справжні пригоди Аліси і веселися, як тільки можеш. Хто здобуде більше скарбів, той і виграв! А незвичайної атмосфери додадуть ну дуууже красиві ілюстрації країни див! Правила дуже прості, а тому гра підійде як для молодіжної тусовки, так і для веселого родинного вечора з дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.