Життя

Справжній друг з’являється тоді, коли поруч нікого не залишилося

Справжня дружба найяскравіше сяє, коли навколо темно

Справжній друг ніколи вас не покине. Навіть в самий темний час, коли все навколо втрачає сенс, а ситуація здається безвихідною, коли всі інші пішли і поряд більше нікого не залишилося, раптом він з’єднання являється, щоб потішити вас і надати безумовну підтримку.

Справжній друг може стати вашим промінчиком світла, якщо ви застрягли в темряві, двигуном, який допомагає вам почати рух в моменти слабкості і нерішучості, і тією самою частиною, якої не вистачає для завершення фундаментального пазла, іменованого вашим життям. Справжній друг – це скарб.

«Справжня дружба, немов фосфоресценція. Яскравіше усього вона сяє, коли навколо темно», – Рабіндранат Тагор.

А все тому, що людина, яка буде любити вас і називає вас своїм другом, ніколи не кине. Він буде поруч, коли це буде потрібно, навіть якщо ви не станете його кликати. Між вами двома існує непорушна зв’язок, і ніяка відстань, проблеми або темрява не зможуть зіпсувати відносини, які об єднують дві душі любов’ю, розумінням і прихильністю.

Різниця між справжньою і фальшивої дружбою

  • Кожен раз, коли справжній друг про щось просити, він цього дійсно потребує. Більш того, якщо між вами і правда глибокі відносини, то йому взагалі не доведеться нічого говорити, бо ви зрозумієте, що він опинився в біді з одного лише погляду, і вам самим захочеться їй допомогти.
  • Ніколи не забувайте, що фальшивого одного завести дуже просто. Такі люди намагаються бути важливою частиною вашого життя, але при цьому, швидше за все, хочуть щось від вас отримати. Можливо, це токсичний людина, що перешкоджає вашому особистісному розвитку, і мріє лише про доступ до вашого гаманця або інших ресурсів. Чи, може, він заздрить вам і намагається вставити палиці в колеса, щоб перешкодити рухатися далі.
  • Справжній друг ніколи не змусить вас страждати. Такі люди не відчувають необхідності щось вам доводити. Якщо вам здається, що слова або вчинки знаходиться поруч людини говорять про його спроби вами скористатися, а не йдуть від чистого серця, тікайте від нього, бо він для вас дуже отруйний, і те, що він говорити, не збігається з його намірами.

Сяйво справжнього друга

Справжній друг завжди наповнює ваше серце світлом, тому що ніколи не тікає, незалежно від того, скільки труднощів йому доведеться для цього подолати. Навіть якщо все виглядає дуже погано і вам хочеться втекти від насувається темряви, ця людина буде перебувати поруч, тому що дійсно любити вас.

Ви можете робити помилки, і справжній друг буде на них вказувати. Він сяде навпроти, подивитися вам в очі і поговорити відкрито, чесно і з любов’ю.

Ви накоїли багато справ, але він вас не кине. Ні, такий друг допоможе пройти цей непростий шлях, не даючи піти на дно після чергової помилки чи невдачі.

«Дружба – це одна душа, що живе в двох тілах; і одне серце, що живе в двох душах», – Арістотель.

Ви ніколи не побачите, як ваш друг тікає з поля битви. Ви можете виявитися втягнутими в тисячі воєн, але він буде завжди на вашому боці, надаючи підтримку, прикриваючи, вказуючи правильний напрямок і даючи гарні поради. І не важливо, наскільки все погано і як багато людей вас кинули.

У моменти, коли світло здається надто тьмяним, коли вам потрібен ліхтар, щоб не збитися з шляху, саме тоді справжній друг починає сяяти, немов ранкова зірка, допомагаючи вашої душі вибратися з будь-яких труднощів. Подумайте про це.

Цінуйте людей, які приходять в ті моменти, коли погано не їм, а вам.

Проаналізуйте свої стосунки з оточуючими. Прислухайтеся до тих, хто постійно знаходиться поруч. Подивіться цим людям в очі. Тільки так можна зрозуміти, хто з них справжній друг, а хто просто їм прикидається.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України