Здоров'я

Справа в мотивації: психологічний трюк, який допоміг втратити 40 кг

Де знайти мотивацію для схуднення? Може, у власних дітях? Пробігти, щоб не відстати від дітей: це допомогло Марі скинути зайві кілограми і не отримати їх назад

«Мене звуть Марі, 29 років, працюю у фінансовому відділі продовольчої компанії. Проблеми в сім’ї увігнали мене в депресію, яку я заїдала кілька років. Але в результаті мені вдалося скинути 40 зайвих кілограмів.

Моя історія

Взагалі-то я переживала щодо зайвої ваги з дитинства. Пам’ятаю, як в 6 років педіатр сказав мамі, що мені потрібно стежити за харчуванням і займатися спортом.

В школі та університеті у мене теж були зайві кілограми, але гірше стало після викидня.

Це сталося під час моєї другої вагітності. Ми з чоловіком були щасливі дізнатися про другу дитину, але коли нічого не вийшло, я набрала 15 кіло. Потім народився ще один син, і я задумалася про те, що потрібно міняти свій режим харчування.

Одного разу я побачила відео, на якому мати їхала за дочкою на велосипеді. Пам’ятаю, як я думала, що не зможу так. Але хочу! Це і стало поворотною точкою.

Я знайшла кілька однодумців і вибрала підходящий план харчування. Популярна кетодієта мені не допомагала: я любила занадто багато чого з того, що було в ній заборонено. Я знайшла інший варіант.

Чим харчуюся на даний момент

Сніданок: яєчне блюдо, зазвичай омлет або кекси.

Обід: м’ясо з соусом і овочами.

Перекуси: солоні чіпси, сир.

Вечеря: курка з буримо рисом або щось подібне.

Мої тренування

Я поставила собі за мету через рік пробігти 5 кілометрів. У той час і хвилини не протрималася. Починала з одного тренування в тиждень, поступово збільшуючи частоту і тривалість

Через п’ять місяців я досягла мети і переключилася на інші вправи, в тому числі силові.

Я схудла на 40 кілограмів трохи більше, ніж за рік, і вже рік без особливих складнощів утримую її.

Що мені допомогло

1. Ставити маленькі цілі.

Наприклад, протягом тижня носити обід на роботу. Насолоджуватися кожним моментом життя, а не просто стежити, як час дину тече повз.

2. Полюбити себе

Це не завжди можливо, але ти повинна зробити себе головним пріоритетом — тоді ти зможеш!

3. Перестати вважати себе невдахою

Це нікого не прикрашає, але забирає чимало сил. Подумай, що насправді життя зовсім не сірий, як тобі здається! І в ній завжди є місце удачі».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України