Здоров'я

Худнути легко: 5 продуктів, які зменшують апетит

Менше їсти і худнути і при цьому не відчувати голоду? Ці п’ять продуктів допоможуть!

Як витримати здорову дієту, якщо весь час хочеться чогось смачненького? Спробуйте ці кілька перевірених способів знизити апетит: вони абсолютно безпечні і дуже ефективні.

Гострий перець

Гостра їжа — природний пригнічувач апетиту. Капсаїцин, якого багато в гострому перці, допомагає знизити апетит і в підсумку за обідом ви з’їсте менше.

Свіжа м ята

М’яту можна навіть не є — достатня одного аромату. Учасники одного дослідження протягом п’яти днів кожні дві години протягом п’яти хвилин вдихали аромат свіжої м’яка яті. В підсумку протягом тижня вони споживали на 1800 калорій менше і відзначали істотне зниження почуття голоду. Так що якщо ви хочете природно і непомітно зменшити щоденну норму калорій, просто нюхайте м’яту перед їжею.

Насіння чіа

Як і всякі продукти, багаті клітковиною, насіння чіа допомагають нам швидше насититися і притупляють почуття голоду. Ці маленькі насіння, потрапивши у шлунок, збільшуються в розмірі в 10 разів і швидко заповнюють об’єм, завдяки чому ми відчуваємо себе ситими. Додавайте чіа в йогурт або вівсянку і навіть тісто для млинців — і худніть.

Яблука

Пектин, розчинна клітковина і вода — всі ці корисні речовини, яких багато в яблуках, допомагають нам швидше насититися і менше відчувати голод. Так що старе правило: “з’їж яблуко, якщо голодний — й справді працює.

Вода

Ще одне просте правило: перед кожним прийомом їжі випийте склянку води — і неодмінно повільними ковтками. І зовсім добре, якщо вода буде не просто холодною, а крижаний: тоді організму доведеться затратити додаткові калорії і велика частина з’єднання їденого піде в енергію, а не в «запас».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України