Життя

Сповідь масажиста «Який вигляд мають люди насправді»

Від людини, яка відчуває людей на духовному рівні

«Я працюю масажистом вже багато років, і я знаю, який вигляд мають люди. Люди роздягаються переді мною вже дуже, дуже довго. Настільки довго, що навіть на вулиці мені вистачає одного погляду, щоб зрозуміти, який вигляд ви будете мати на моєму столі.

Варто почати з того, що ніхто не виглядає так, як на фото моделей з обкладинок журналів. Навіть ці самі моделі. Ніхто. Худі люди трохи кістляві, в них є щось незакінчене, але це дуже привабливо. У них немає великих грудей або округлої попи. А у людей з округлими формами обов’язково буде і невеликий животик, і округлі стегна. По-іншому не буває. І це теж дуже привабливо.

У жінок є целюліт. У всіх. Ці ямочки дуже милі. Це не дефект і не проблема зі здоров’ям. Це природний наслідок того, що ви не складаєтеся з пікселів і не народилися в фотошопі.

У чоловіків смішні сідниці. Більшість моїх клієнтів – жінки, тому коли я час від часу бачу чоловічу попу, я кожен раз дивуюся – і це що, все? З ними завжди потрібно бути обережнішим, тому що тканини тонші, і тільки натиснеш сильніше – вони відразу в крик.

Старші люди зморщуються. Незалежно від того, наскільки вони здорові. З кожним десятиліттям ви зсихається трохи більше. Всі тканини провисають трохи вільніше. З’являються зморшки і складочки. Не знаю, хто пустив слух, що зморшки є тільки у літніх людей. У кожного зморшки з’являються у міру дорослішання, і цей процес безперервний і абсолютно нормальний.

Кожна людина на масажному столі красива. У цього правила дійсно немає винятків. Взагалі немає некрасивих тіл, є забуті, нелюбимі – це так. А некрасивих немає. Після першого важкого подиху і подальшого розслаблення, разом з одягом людина знімає всі маски і стає собою. Через кілька хвилин вона починає світитися. Це сяйво заливає кімнату і наповнює масажиста. Кажуть, що масажисти неймовірно дбайливі – напевно, так і є: нам подобається доглядати за людьми і ми дуже чуйні. Але дозвольте відкрити вам мій секрет: я в цій справі заради цього світіння.

Я скажу вам, як насправді виглядають люди: вони схожі на язики полум’я. Або на зірки в ясну ніч над цілиною ».

Автор: Дейл Фав’є
Джерело: fit4brain.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України