Техно

Спосіб посилити Wi-Fi за допомогою смартфона

Іноді виникає ситуація, коли один смартфон має Інтернет, а інші пристрої – ні. Будь-який сучасний смартфон з операційними системами Android або iOS може функціонувати як точка доступу, надаючи можливість іншим пристроям підключатися до Інтернету через нього.

У цій статті ми розглянемо три способи, якими можна поділитися мобільним Інтернетом зі смартфону з іншими пристроями.

Для смартфонів Android, процедура може трохи відрізнятися залежно від моделі

Спочатку вам потрібно активувати мобільний Інтернет на вашому смартфоні. Потім перейдіть до налаштувань і знайдіть розділ управління бездротовими мережами (це також може бути позначено як “SIM-карти і мережі”). Виберіть опцію “Режим модема” або “Точка доступу” і оберіть один із доступних способів підключення: через USB, Wi-Fi або Bluetooth. Якщо ви використовуєте Wi-Fi, ви можете встановити пароль для захисту вашої бездротової мережі.

Після цих налаштувань інші пристрої зможуть підключитися до вашого смартфону.

Якщо ви хочете підключити свій смартфон через USB до комп’ютера, спочатку підключіть смартфон кабелем

У розділі “Установки” оберіть “Бездротова та мобільна мережі”, а потім активуйте режим USB-модема. Виберіть це підключення на комп’ютері через Центр управління мережами. Якщо Інтернет не активується автоматично на комп’ютері, можливо, потрібно встановити драйвер.

Для смартфонів iPhone з операційною системою iOS, перейдіть до розділу “Налаштування” і оберіть “Стільниковий зв’язок”. Далі, в розділі “Режим модема” активуйте його. Якщо ця опція недоступна, зверніться до вашого оператора, щоб переконатися, що вона включена в ваш тарифний план.

Якщо ви хочете підключити інші iOS-пристрої до свого iPhone, оберіть спосіб підключення через Bluetooth або Wi-Fi

Якщо ви використовуєте USB для підключення до комп’ютера, спочатку встановіть програму iTunes та довірте комп’ютеру через діалогове вікно “Чи можна довіряти комп’ютеру?”. Пам’ятайте, що доступність режиму модема може залежати від вашого тарифного плану, тому варто зв’язатися з оператором для отримання докладної інформації.

Відзначимо, що це корисна функція для тих, хто потребує додаткового Інтернет-з’єднання на інших пристроях, і вона може бути корисною в різних ситуаціях, таких як подорожі або відсутність стабільного Wi-Fi.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України