Життя

Список речей, які жінки за 40 робити не повинні

Вам більше не потрібно нічого і нікому доводити. Якщо люди самі не бачать, наскільки ви розумні, дбайливі і чудові, ви не зобов’язані танцювати по їх дудку.

В цьому році я розміняла свій черговий десяток і, як і багато інших жінок до мене, виявилася в роздумах над непростим питанням: «А що далі?».

Під час своїх роздумів і пошуків в Google якогось екзотичного подорожі, я раптом згадала, що мені говорили багато інших жінок за 40, коли я поповнила їх ряди: «Тепер ти можеш не звертати уваги на те, що подумають інші».

І мені стало цікаво, якщо я збираюся почати нехтувати громадською думкою оточуючих, від чого ще можу відмовитися? Бути може, у другій половині свого життя ми повинні думати зовсім не про те, чим хочемо займатися, а про те, чого більше робити не хочемо?

Тому нижче я склала список справ, які жінки за 40 більше робити не повинні.

1. Відкриваючи свій гардероб, забудьте про всі правила моди.

Прийшов час надягати на себе те, що вам хочеться і коли хочеться. Якщо ви міститеся в цей наряд, він не викликає збентеження і робить щасливою, сміливо одягайте його.

2. Зрозумійте, вам більше не потрібно нічого і нікому доводити.

Якщо люди самі не бачать, наскільки ви розумні, дбайливі і чудові, ви не зобов’язані танцювати по їх дудку.

3. Складіть зброю.

Ось уже кілька десятиліть ви відмінно з усім справляєтеся самі. Але вам більше не потрібно доводити свою силу. Якщо чоловік або жінка хочуть про вас подбати або ставитися до вас як до королеви і балувати вас, прийміть цю пропозицію з вдячністю. Ухвалення чужий доброти не робить вас слабкою або потребує, як і не змушує передавати комусь контроль над своїм життям.

Уміння приймати не має нічого спільного з силою духу.

4. Відкиньте всі страхи і додайте в життя трохи пристрасті.

Запаліть свічки, тушкуйте світло і надіньте свої мереживне, пікантне, спокусливе нижню білизну, що змушує вас відчути себе сексуальною.

Якщо ж сама думка про це змушує вас скулитися, переходите до пункту №5.

5. Забудьте про правила.

Багато сучасні жінки активно користуються своєю жіночністю, незважаючи на обсяги стегон і рік народження.

Відмовтеся від безглуздих стереотипів про те, які розміри і вік вважаються сексуальними.

6. Припиніть порівнювати.

Завжди знайдеться жінка, яка буде розумніше, сексуальніше, успішніше вас і, цілком можливо, навіть більш цікава, ніж ви. Але в світі немає жінки, яка має вашим набором якостей.

Якщо ви навчитеся радіти своєму унікальним рецептом краси, то тим самим змусите інших людей теж оцінити вашу екзотичність гідно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України