Авторські статтіФотогалерея

Контрактники-грузини спланували і виконали блискучу операцію в зоні АТО. Фото

СПАСИБО БРАТЬЯ! Контрактники-грузины спланировали и выполнили блестящую операцию, не потеряв ни одного человека
Ми звільняємо Україну. Йдемо вперед. Не так швидко, як хотілося б, але звільняємо.

«Ми були першою знімальною групою, яка зайшла в відбитий у «сепаров» бліндаж на стіки Донецької та Луганської областей.

Правда, бліндажем позицію, накриту лише целофаном «в три накати», можна назвати умовно», — написав журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у «Фейсбуці» та виклав відповідні фото,

Зараз бійці, які зайняли її, зміцнюються, хоча довбати кам’янисту промерзлу землю при мінус двадцять зовсім не цукор. А південні хлопці, гарячі, що звикли бачити, як сонце народжує найкращий у світі виноград на схилах Кавказу.

Поки йшли бої на Светлодарі, контрактники-грузини спланували і, головне, виконали операцію ідеально — не втративши жодної людини. Гідні нагороди. Як, втім, і бійці батальйону «Донбас-Україна», що збудували за рекордно короткий термін укріпрайон під носом у ворога. Поряд з Горлівкою.

СПАСИБО БРАТЬЯ! Контрактники-грузины спланировали и выполнили блестящую операцию, не потеряв ни одного человека

Не гналися за рекордами — а берегли життя бійців, просуваючись вперед. Загалом, переконався сам: ми звільняємо Україну. Йдемо вперед. Не так швидко, як хотілося б. Не так успішно, як там, де ми знімали в ці дні. Не на всіх напрямках, де це можливо зробити. Не всіх негідників покарали. Але тепер ми на півкроку ближче до світу. Тому що навіть півкроку в східному напрямку наближають день закінчення війни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України