Новини з Австрії

В Австрії торгівельна мережа Spar обігнала усіх конкурентів і стала одноосібним лідером ринку

За даними компанії Nielsen, що займається вимірами і аналізом даних, ринкова частка Spar в квітні 2020 року склала 35,6%, що значно перевищує ринкову частку всіх конкурентів

Як повідомляє компанія, цей факт пояснюється не лише збільшенням продажів під час блокування в Австрії. Вже в січні 2020 року Шпар став вириватися вперед. Протягом перших чотирьох місяців року мережа вже мала частку ринку у 34,0% і, таким чином, стала лідером на внутрішньому ринку роздрібної торгівлі продуктами харчування у першому півріччі. Також підкреслюється, що це не було зростання разом з ринком. У квітні 2020 зростання продажів по всій Австрії склало 12, 6%, а сам Spar показав зростання на 23%.

Голова ради директорів Spar Герхард Дрексель:

«З одного боку, це практика і прогрес наших австрійських, регіональних та місцевих партнерів-постачальників протягом десятиліть. З іншого боку, це наша прихильність стабільними цінами і привабливими ціновими пропозиціями для наших покупців по всій Австрії — день за днем і тиждень за тижнем». Важливим компонентом такого успіху стали продавці і співробітники «у всіх сферах діяльності компанії, будь то в сфері продажів, логістики або адміністрування». Вони проявили себе особливо добре в останні кілька тижнів.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:Roland Mühlanger / picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України