В Австрії торгівельна мережа Spar обігнала усіх конкурентів і стала одноосібним лідером ринку

За даними компанії Nielsen, що займається вимірами і аналізом даних, ринкова частка Spar в квітні 2020 року склала 35,6%, що значно перевищує ринкову частку всіх конкурентів

Як повідомляє компанія, цей факт пояснюється не лише збільшенням продажів під час блокування в Австрії. Вже в січні 2020 року Шпар став вириватися вперед. Протягом перших чотирьох місяців року мережа вже мала частку ринку у 34,0% і, таким чином, стала лідером на внутрішньому ринку роздрібної торгівлі продуктами харчування у першому півріччі. Також підкреслюється, що це не було зростання разом з ринком. У квітні 2020 зростання продажів по всій Австрії склало 12, 6%, а сам Spar показав зростання на 23%.

Голова ради директорів Spar Герхард Дрексель:

«З одного боку, це практика і прогрес наших австрійських, регіональних та місцевих партнерів-постачальників протягом десятиліть. З іншого боку, це наша прихильність стабільними цінами і привабливими ціновими пропозиціями для наших покупців по всій Австрії — день за днем і тиждень за тижнем». Важливим компонентом такого успіху стали продавці і співробітники «у всіх сферах діяльності компанії, будь то в сфері продажів, логістики або адміністрування». Вони проявили себе особливо добре в останні кілька тижнів.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото:Roland Mühlanger / picturedesk.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh