Новини з Австрії

Елітний найдорожчий дитячий садок Відня не мав дозволу на надання послуг

Для дітей від 6 до 36 місяців дитячий садок Stepping Stones пропонує все, що душі завгодно для багатих батьків, особливо для чиновників ООН і численних віденських експатів. Англомовні вчителі, йога, індивідуальна підтримка та багато іншого було можливо в дитячому закладі на Währinger Thimiggasse за ціною 1100 євро в місяць плюс 1100 євро реєстраційного внеску.

Потім стався коронавірус, а Stepping Stones опинився у болоті скандалу. Батьки, які були здивовані, що їх дитячий садок досі не відкрився, як всі інші заклади подібного роду, почали розслідування. Воно показало, що у дитячого саду навіть немає дозволу на надання такого роду послуг і вони тільки подали заявку в органи влади. Чому дошкільна програма була представлена на домашній сторінці, залишається відкритим, як і те, що батьки повинні робити як мінімум протягом чотиримісячного процесу затвердження. Численні обурені клієнти дитячого садка тепер турбуються про долю своїх чималих внесків.

За словами представника міської ради Юргена Черногорски, МА 11 також подала заяву в муніципальний районний офіс у відповідності з Законом про догляд за дітьми — незаконні операції у сфері догляду за дітьми можуть призвести до адміністративного штрафу в розмірі 2 100 євро.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:Getty Images (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України