Здоров'я

Спалах коронавірусу на Івано-Франківщині: лижні курорти працюють

Частина світлин ще з січня, щось із останніх днів. Ситуація там не дуже змінилася.

Про це повідомляє Тарас Чорновіл на своїй сторінці у фейсбук.

І це все в епіцентрі найстрашнішого спалаху епідемії – на Франківщині. Зараз там червона зона, заблоковано роботу більшості підприємців, перезавантажені лікарні, зросла смертність. Але лижні курорти на Івано-Франківщині, Буковині (ще одна червона зона), Львівщині й Закарпатті діють практично без обмежень. І служать джерелом активного поширення інфекції. Це вершина абсурду. Злочинного абсурду.

Але ж ніхто особливо б з власниками лижних курортів там не панькався. Закрили б без зайвих розмов. Але є Буковель. І залишили працювати всі курорти. В жодній країні такої злочинної недбалості на лижних курортах не допустили, але ж це ми…

І схема поширення хвороби на Прикарпатті саме підпадає під спалахи активності на курортах. Перші заражені й носії – люди з непоганим імунітетом, більшості з них Ковід великої шкоди не завдав. Зате потім від них пішов ланцюжок рорздачі ковідних презентів. На відміну від новорічних канікул, у другій половині січня та в лютому до Карпат виїжджали переважно мешканці сусідніх областей. Їх масова безвідповідальність, помножена на безвідповідальність влади наклалася на появу в Україні нових агресивніших штамів. Зараз маємо колосальну біду.

А роль Зеленського у цій трагедії узагалі є вершиною цинізму. Саме він своїм прикладом і впливом на рішення державних органів є головним винуватцем.

Тарас Чорновіл

 

БУКОВЕЛЬ УБИВАЄ…

Частина знимок ще з січня, щось із останніх днів. Ситуація там не дуже змінилася. І це все в…

Опубліковано Тарасом Чорноволом Пʼятниця, 26 лютого 2021 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України