Спалах коронавірусу на Івано-Франківщині: лижні курорти працюють

Частина світлин ще з січня, щось із останніх днів. Ситуація там не дуже змінилася.

Про це повідомляє Тарас Чорновіл на своїй сторінці у фейсбук.

І це все в епіцентрі найстрашнішого спалаху епідемії – на Франківщині. Зараз там червона зона, заблоковано роботу більшості підприємців, перезавантажені лікарні, зросла смертність. Але лижні курорти на Івано-Франківщині, Буковині (ще одна червона зона), Львівщині й Закарпатті діють практично без обмежень. І служать джерелом активного поширення інфекції. Це вершина абсурду. Злочинного абсурду.

Але ж ніхто особливо б з власниками лижних курортів там не панькався. Закрили б без зайвих розмов. Але є Буковель. І залишили працювати всі курорти. В жодній країні такої злочинної недбалості на лижних курортах не допустили, але ж це ми…

І схема поширення хвороби на Прикарпатті саме підпадає під спалахи активності на курортах. Перші заражені й носії – люди з непоганим імунітетом, більшості з них Ковід великої шкоди не завдав. Зате потім від них пішов ланцюжок рорздачі ковідних презентів. На відміну від новорічних канікул, у другій половині січня та в лютому до Карпат виїжджали переважно мешканці сусідніх областей. Їх масова безвідповідальність, помножена на безвідповідальність влади наклалася на появу в Україні нових агресивніших штамів. Зараз маємо колосальну біду.

А роль Зеленського у цій трагедії узагалі є вершиною цинізму. Саме він своїм прикладом і впливом на рішення державних органів є головним винуватцем.

Тарас Чорновіл

 

БУКОВЕЛЬ УБИВАЄ…

Частина знимок ще з січня, щось із останніх днів. Ситуація там не дуже змінилася. І це все в…

Опубліковано Тарасом Чорноволом Пʼятниця, 26 лютого 2021 р.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh