Новини з Австрії

Спадкоємці австрійських Ротшильдів подали в суд на владу Відня через відібрані нацистами будинки

Спадкоємці австрійської гілки Ротшильдів в особі нью-йоркського підприємця Джеффрі Р. Оге вважають, що міське керівництво не мало права розпоряджатися нерухомістю, яку нацисти реквізували в 1938 році

Праправнук Альберта фон Ротшильда Джефрри Оге подав до суду на владу Відня. Приводом стала продаж будинків, які до 1938 року використовував благодійний фонд Ротшильдів для розміщення в них лікувальних закладів для душевнохворих, повідомляє Financial Times.

Будинки були націоналізовані нацистами після захоплення Австрії в рамках так званих арійських законів. Автори вважають, що віденська влада спеціально оформила документи для того, щоб місто було єдиним власником будинків, а потім продали будівлі за заниженими цінами. Крім того, внесені зміни в статут фонду в 2017 році і продажів палацу Марії-Терезії місту повинні бути оголошені недійсними. У 2001 році фонд, під керуванням Віденської міської ради, продав палац Марії-Терезії, в якому раніше розміщувалася лікарня, місту Відень. Австрійські Ротшильди вважають, що тепер влада Відня повинні повернути їм всю власність благодійного фонду станом на 1938 рік.

З тих пір претензій до влади Відня ніхто не пред’являв. Питання з’явилися лише в останні роки, коли вартість нерухомості в столиці Австрії зросла практично вдвічі. Судовий процес призначений на 20 лютого. Місто Відень представлене колишнім депутатом парламенту і представником міністерства юстиції Ханнесом Яролимом. За словами Яролима, «угоди з Фондом Ротшильдів були укладені десятиліття тому з великою повагою і розумінням, з урахуванням первісної мети фонду».

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.