Економіка

В Херсоні спустили третій танкер для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding. Світлини

Компанія Smart Maritime Group (Херсонська верф SMG) провела церемонію спуску третього насиченого корпусу танкера-хімовоза «SYNERGY» для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.

Повідомляє прес-служба підприємства.

Танкер-хімовоз «SYNERGY» побудований на Херсонській верфі за голландським проектом CAVALLI. Дедвейт судна становить 5320 тонн, довжина – 110 м, ширина – 13,5 м, висота борту – 6,6 м. Танкер призначений для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи.

 

На Херсонській верфі спустили третій танкер для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding (фото)

 

В рамках контракту на підприємстві виготовили корпус судна, провели монтаж загальносуднових систем трубопроводів, палубного насичення, а також виконали забарвлення корпусу. Замовлення було виконано за 8 місяців. Вартість контракту складає 2,5 млн євро. При виготовленні судна використано 1200 тонн високоякісної суднобудівної сталі, виготовленої переважно на комбінатах ММК та «Азовсталь» компанії Метінвест.

Смарт Мерітайм Груп працює над будівництвом вже четвертого аналогічного танкера-хімовоза, а нещодавно судновласник, висловив задоволеність побаченим і заявив про плани на будівництво п’ятого корпусу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.