Сотні молодих австрійців зможуть безкоштовно їздити по Європейському союзу протягом місяця

З с12 червня 257 австрійців у віці 18-ти років можуть стати володарями безкоштовних квитків Interrail, які дозволять безкоштовно їздити по Європі протягом місяця в рамках кампанії «DiscoverEU».

З заповітними квитками «Interrail» (паспортів учасників проекту DiscoverEU), вони зможуть протягом тридцяти днів відвідати не більше чотирьох країн, що входять в Європейський союз. Подорож по країнах Євросоюзу має бути здійснено в період з 09 липня по 30 вересня поточного року.

У загальній кількості в рамках кампанії «DiscoverEU» в країнах Європейського союзу будуть видані до пятнадцять тисяч таких паспортів. Власниками їх можуть стати громадяни ЄС, які народилися між 2 липня 1999 року і 1 липня 2000 року. Всі паспорти будуть розділені між країнами, що входять до Європейського союзу, виходячи з квоти, що визначається кількістю жителів країни.

Стати учасником розіграшу квитків «Interrail» (паспортів учасників проекту DiscoverEU) досить просто. Необхідно, починаючи з 12.00 рік. 12 червня протягом двох тижнів, оформити заявку на участь на Європейському молодіжному порталі, і відповісти на п’ять запитань вікторини, пов’язаних з Європейськім роком культурної спадщини, Європейської молодіжної ініціативою та виборами в Європейський парламент.

Підсумки акції будуть підведені 27 червня, на наступний день після закінчення терміну подачі заявок.

Окремо наголошується, що власники паспортів повинні будуть зіграти роль послів «DiscoverEU» і розповідати про свої подорожі. Це можуть бути замітки в соціальних мережах або сайтах, лекції в навчальних закладах і т. д.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh