Авторські статтіНовини з Австрії

Сотні молодих австрійців зможуть безкоштовно їздити по Європейському союзу протягом місяця

З с12 червня 257 австрійців у віці 18-ти років можуть стати володарями безкоштовних квитків Interrail, які дозволять безкоштовно їздити по Європі протягом місяця в рамках кампанії «DiscoverEU».

З заповітними квитками «Interrail» (паспортів учасників проекту DiscoverEU), вони зможуть протягом тридцяти днів відвідати не більше чотирьох країн, що входять в Європейський союз. Подорож по країнах Євросоюзу має бути здійснено в період з 09 липня по 30 вересня поточного року.

У загальній кількості в рамках кампанії «DiscoverEU» в країнах Європейського союзу будуть видані до пятнадцять тисяч таких паспортів. Власниками їх можуть стати громадяни ЄС, які народилися між 2 липня 1999 року і 1 липня 2000 року. Всі паспорти будуть розділені між країнами, що входять до Європейського союзу, виходячи з квоти, що визначається кількістю жителів країни.

Стати учасником розіграшу квитків «Interrail» (паспортів учасників проекту DiscoverEU) досить просто. Необхідно, починаючи з 12.00 рік. 12 червня протягом двох тижнів, оформити заявку на участь на Європейському молодіжному порталі, і відповісти на п’ять запитань вікторини, пов’язаних з Європейськім роком культурної спадщини, Європейської молодіжної ініціативою та виборами в Європейський парламент.

Підсумки акції будуть підведені 27 червня, на наступний день після закінчення терміну подачі заявок.

Окремо наголошується, що власники паспортів повинні будуть зіграти роль послів «DiscoverEU» і розповідати про свої подорожі. Це можуть бути замітки в соціальних мережах або сайтах, лекції в навчальних закладах і т. д.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.