Авторські статтіТехно

Бронь міні-каюти в космічному готелі обійдеться в 55 млн доларів

Щоб забезпечити комфортний переліт в космосі для найвпливовіших людей світу, компанія Axiom Space продовжує розробляти «космічний готель», який планують пустити на орбіту в 2022 році. Головний директор давши інтерв’ю, в якому скоротив терміни пілотних запусків до 2020 року.

Бронь однієї міні-каюти в космічному готелі обійдеться бажаючим в 55 млн доларів. Відомо, що деякі фінансові магнати вже бронюють собі місця. Бажання борознити космічний простір може скоротити терміни старту запуску на два роки і успішно реалізувати проект до 2022 року.

«Це не нью-йоркський готельний номер», – сказав директор Axiom Space про міні-каюти, знизавши плечима, ніби вибачаючись за їх розмір.

Бронь мини-каюты в космическом отеле обойдется в 55 млн долларов

Майк Суффредіні – ветеран NASA, уродженець Хюстона. В даний момент займається проектом польоту багатих людей в космос. В космольоті стіни покриті м’яким, що імітує замшу матеріалом кремового кольору. По всьому периметру вбудовані маленькі світлодіодні лампочки, розливають по приміщенню приємний світло. За 55 млн в центрі пропонують 15-денні курси підготовки. Щоб зрозуміти грандіозний масштаб планів компанії, варто знати про можливість створити унікальний купол, а його головною опцією стані селфі-знімок.

Бронь мини-каюты в космическом отеле обойдется в 55 млн долларов

Космічний Центр Джонсона містить макет МКС в натуральну величину, у якого однотонний бежевий інтер’єр викладений сірим кольором.

Бронь мини-каюты в космическом отеле обойдется в 55 млн долларов

Також розробляють космічні коктейлі і газовані напої для багатіїв, щоб забезпечити належний рівень сервісу в космосі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.