Війна рф проти України

“Заслати в Сибір”, – у РФ заговорили про депортацію українців

Експрезидент, а нині заступник голови Ради безпеки РФ Медведєв розкрив плани Кремля щодо репресій стосовно українських громадян на окупованих територіях.

Як повідомляють аналітики Інституту вивчення війни, Медведєв заявив, що українці і ТОТ, які “шкодять” Росії, мають бути “викриті й покарані, заслані в Сибір… для перевиховання в таборах примусової праці”.

У ISW додають, що показові судові процеси та репресії сталінської епохи, починаючи з 1920-х і 1930-х років, так само були спрямовані на саботажників, особливо в сільськогосподарській сфері.

Експерти зазначили, що використання Медведєвим риторики сталінської епохи про “чистки” є показовим.

Крім того, окупаційний губернатор Запорізької області Євген Балицький також відкрито обговорював і намагався захистити незаконну російську окупаційну політику. Зокрема він виправдовував примусову депортацію українських громадян, які виступають проти вторгнення Росії в Україну, та, ймовірно, навіть натякав на страти без суду і слідства українських громадян російськими окупаційними силами.

Також, як розповіли у звіті, РФ продовжує поширювати свою державну політику щодо системного релігійного переслідування на окуповану Україну.

Глава окупаційної адміністрації Донеччини Денис Пушилін 22 лютого опублікував кадри, на яких нібито видно, як Федеральна служба безпеки Російської Федерації (ФСБ) і Росгвардія обшукують офіс громади “Свідків Єгови” в тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області. За словами Пушиліна, російська влада вилучила з офісу понад 5000 книг.

У ISW нагадали, що 2017 року Росія заборонила “Свідків Єгови” і визнала їх як “екстремістську” організацію, а влада РФ переслідувала “Свідків Єгови” та інші релігійні меншини в Росії та Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України