Авторські статтіТехно

Sony PlayStation 5 Pro надходить в продажу – підтримка 8K і інші особливості

Вдалося з’ясувати, що вже в найближчому майбутньому в продаж надійде консоль Sony PlayStation 5 Pro, а отримає вона, швидше за все, підтримку відеоігор в дозволі 8K, більш просунуте технічне оснащення і багато інших особливостей. Прийти до такого висновку вдалося на підставі офіційної інформації.

Як стало відомо від віце-президента і менеджера Sony Interactive Entertainment Europe Уорвіка Лайта, компанія Sony не дарма випустила на ринок консоль PlayStation 4 Pro, зробивши це в середині життєвого циклу оригінальної приставки. В даний час кожна п’ята консоль нинішнього року, випущена Sony, є Pro-версією. З усіх людей, які себе таку придбали, у 40% людей вже була звичайна PS4, куплена раніше.

На підставі цього є всі підстави вважати, що вже в середині життєвого циклу консолі наступного покоління, в продаж надійде її поліпшена версія під назвою Sony PlayStation 5 Pro.

Вона повинна отримати більші габарити, підтримку дозволу екрану 8K, новітню систему охолодження, пам’ять SSD, а також передове технічне оснащення за частиною обчислювальної потужності.

Очевидно, що якщо середній життєвий цикл консолей японської корпорації знаходиться на рівні шести років, то вийти Sony PlayStation 5 Pro має приблизно в 2022 році, а можливо і трохи пізніше. До цього часу в продажу вже щосили будуть телевізори з дозволом 8K, що володіють високою щільністю пікселів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України