Sony PlayStation 5 Pro надходить в продажу – підтримка 8K і інші особливості

Вдалося з’ясувати, що вже в найближчому майбутньому в продаж надійде консоль Sony PlayStation 5 Pro, а отримає вона, швидше за все, підтримку відеоігор в дозволі 8K, більш просунуте технічне оснащення і багато інших особливостей. Прийти до такого висновку вдалося на підставі офіційної інформації.

Як стало відомо від віце-президента і менеджера Sony Interactive Entertainment Europe Уорвіка Лайта, компанія Sony не дарма випустила на ринок консоль PlayStation 4 Pro, зробивши це в середині життєвого циклу оригінальної приставки. В даний час кожна п’ята консоль нинішнього року, випущена Sony, є Pro-версією. З усіх людей, які себе таку придбали, у 40% людей вже була звичайна PS4, куплена раніше.

На підставі цього є всі підстави вважати, що вже в середині життєвого циклу консолі наступного покоління, в продаж надійде її поліпшена версія під назвою Sony PlayStation 5 Pro.

Вона повинна отримати більші габарити, підтримку дозволу екрану 8K, новітню систему охолодження, пам’ять SSD, а також передове технічне оснащення за частиною обчислювальної потужності.

Очевидно, що якщо середній життєвий цикл консолей японської корпорації знаходиться на рівні шести років, то вийти Sony PlayStation 5 Pro має приблизно в 2022 році, а можливо і трохи пізніше. До цього часу в продажу вже щосили будуть телевізори з дозволом 8K, що володіють високою щільністю пікселів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh