Авторські статтіТехно

Вчені : мегалодонів 2,5 мільйони років тому вбило глобальне потепління, сьогодні на черзі людство

Існує безліч легенд про те, що в Світовому океані продовжує жити давня акула Carcharocles megalodon, чия довжина становить 20 метрів, а розмір зубів досягає півтора метрів. Однак це не так.

На думку вчених, найбільш страшних океанських хижаків мегалодонів 2,5 млн років тому вбило глобальне потепління, а тепер може прийти черга людей, які, на відміну від древніх монстрів, набагато слабкіше пристосовані до природних змін глобального характеру. Доведено, що в період закінчення пліоцену температура повітря на Землі через скупчення парникових газів підвищилася до граничних значень. Океанські води прогрілися до 28 градусів за Цельсієм. Це стало причиною вимирання водної фауни, у тому числі і Carcharocles megalodon. До речі, саме знайдені скам’янілі зуби мегалодонів дозволили вченим визначити середню температуру на планеті після глобального потепління.

Мегалодонов 2,5 млн лет назад убило глобальное потепление, теперь может прийти очередь людейТепер, на думку кліматологів, Земля вступає в черговий етап потепління, яке знищить більшість видів ссавців на планеті. Тільки на цей раз творцем катастрофи стало людство. Нестримна жага наживи змушує транснаціональні компанії ігнорувати попередження вчених. Планета скоро пройде ту точку неповернення, коли вуглекислий газ в атмосфері буде накопичено до критичних значень. Далі піде танення льодовиків, що призведе до затоплення деяких країн. Руйнування шару вічної мерзлоти забезпечить новий етап масового викиду вуглекислоти в атмосферу. Далі, як попереджав свого часу Стівен Хокінг, Земля перетвориться на подобу Венери.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України