Сонячна система існує завдяки Нібіру: вчені впевнені в реальності планети

Нібіру є предметом суперечок учених на протязі довгого часу. Нові дослідження фахівців з Каліфорнійського технологічного інституту сколихнули науковий світ.

Дев’ята планета Сонячної системи, Планета Х, Нібіру, – як тільки не називають небесне тіло, існування якого до недавнього часу вчені не могли довести. Фахівці в цьому плані ділилися на два табори. Одні стверджували, що планета 9 вигадка і плід уяви фантастів, інші запевняли, що загадковий об’єкт існує на просторах космосу.

Вченим з Каліфорнійського технологічного інституту Костянтину Батигіну і Майку Брауну вдалося зробити неймовірне, вони науково довели існування Нібіру. Характерно, що починаючи дослідження, фахівці задалися метою спростувати існування дев’ятої планети Сонячної системи, однак у них вийшло зворотне.

Проводячи розрахунки і аналіз даних, отриманих за допомогою телескопа на Гаваях, колеги, об єднані однією метою, встановили, що за Нептуном і поясом Койпера знаходиться якесь масивне тіло гігантських розмірів. Переконатися в цьому їм допомогли 6 планетоїдів, вісь нахилу яких здалася астрономам дивною і нереальною. Можливість випадкового збігу вчені відкинули відразу, так як цей «дефект» в поведінці виявлених тіл вказував на те, що на них впливає невідомий науці величезний об’єкт.

Батигін і Брауні підрахували, що маса «невидимки» перевищує земну в 10 разів і його габарити більше Нептуна в 2 рази. Орбіта Нібіру більше нагадує еліпс, ніж звичне для землян коло. Наближається планета 9 до Сонця, навколо якого обертається по перпендикулярній траєкторії, на відстань не більше 149 мільйонів кілометрів, це становить 250 астрономічних одиниць. Максимальні видалення, на які відходить Планета Х від Світила становить 1 200 астрономічних одиниць. Повний оборот навколо вогненної зірки відкритий вченими проверяемая здійснює за 11 000 років.

Американські вчені впевнені, що Нібіру являє собою величезний газовий гігант, покритий кристалами льоду і камінням. Цікавить астроном і яскравість, з якої повинна світитися планета, так як якщо випромінюване світло буде за показниками відрізнятися хоча б з Нептуном, то це буде саме дивне наукове відкриття. Астрономи відкрили також, що у космічній «невидимки» є два місяця, яких охрестили Ніку і Бійок. Супутники Нібіру також рухаються перпендикулярно іншими об’єктами Сонячної системи.

Фахівці з Каліфорнійського технологічного інституту прийшли до висновку, що Сонячна система в такому вигляді, як вона відома людству, утворилася й існує саме завдяки Нібіру. Вчені вважають, що гравітаційний вплив, що об’єкт робить на навколишній зоряний простір, створює якийсь планетарний баланс і стабілізує Сонячну систему. Якщо прибрати вплив Планети Х, то вісім об’єктів нашого космічного дому, включаючи Землю, навряд чи втрималися на своїх орбітах або ж були б зруйновані астероїдами, які Нібіру теж вдало «ловить».

Нове відкриття вчених з США змусило науковий світ по-іншому поглянути на походження та існування нашої Сонячної системи. Астрономи впевнені, що в недалекому майбутньому їм все ж таки вдасться побачити Нібіру в телескопи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Володимир

    Що за маячня !!!! Одна острономічна одиниця – відстань від Землі до Сонця і складає 150 млн кілометрів. Нехай автор статті почитає підручник з астрономії шкільний курс.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh