Авторські статтіТехно

Сонячна система існує завдяки Нібіру: вчені впевнені в реальності планети

Нібіру є предметом суперечок учених на протязі довгого часу. Нові дослідження фахівців з Каліфорнійського технологічного інституту сколихнули науковий світ.

Дев’ята планета Сонячної системи, Планета Х, Нібіру, – як тільки не називають небесне тіло, існування якого до недавнього часу вчені не могли довести. Фахівці в цьому плані ділилися на два табори. Одні стверджували, що планета 9 вигадка і плід уяви фантастів, інші запевняли, що загадковий об’єкт існує на просторах космосу.

Вченим з Каліфорнійського технологічного інституту Костянтину Батигіну і Майку Брауну вдалося зробити неймовірне, вони науково довели існування Нібіру. Характерно, що починаючи дослідження, фахівці задалися метою спростувати існування дев’ятої планети Сонячної системи, однак у них вийшло зворотне.

Проводячи розрахунки і аналіз даних, отриманих за допомогою телескопа на Гаваях, колеги, об єднані однією метою, встановили, що за Нептуном і поясом Койпера знаходиться якесь масивне тіло гігантських розмірів. Переконатися в цьому їм допомогли 6 планетоїдів, вісь нахилу яких здалася астрономам дивною і нереальною. Можливість випадкового збігу вчені відкинули відразу, так як цей «дефект» в поведінці виявлених тіл вказував на те, що на них впливає невідомий науці величезний об’єкт.

Батигін і Брауні підрахували, що маса «невидимки» перевищує земну в 10 разів і його габарити більше Нептуна в 2 рази. Орбіта Нібіру більше нагадує еліпс, ніж звичне для землян коло. Наближається планета 9 до Сонця, навколо якого обертається по перпендикулярній траєкторії, на відстань не більше 149 мільйонів кілометрів, це становить 250 астрономічних одиниць. Максимальні видалення, на які відходить Планета Х від Світила становить 1 200 астрономічних одиниць. Повний оборот навколо вогненної зірки відкритий вченими проверяемая здійснює за 11 000 років.

Американські вчені впевнені, що Нібіру являє собою величезний газовий гігант, покритий кристалами льоду і камінням. Цікавить астроном і яскравість, з якої повинна світитися планета, так як якщо випромінюване світло буде за показниками відрізнятися хоча б з Нептуном, то це буде саме дивне наукове відкриття. Астрономи відкрили також, що у космічній «невидимки» є два місяця, яких охрестили Ніку і Бійок. Супутники Нібіру також рухаються перпендикулярно іншими об’єктами Сонячної системи.

Фахівці з Каліфорнійського технологічного інституту прийшли до висновку, що Сонячна система в такому вигляді, як вона відома людству, утворилася й існує саме завдяки Нібіру. Вчені вважають, що гравітаційний вплив, що об’єкт робить на навколишній зоряний простір, створює якийсь планетарний баланс і стабілізує Сонячну систему. Якщо прибрати вплив Планети Х, то вісім об’єктів нашого космічного дому, включаючи Землю, навряд чи втрималися на своїх орбітах або ж були б зруйновані астероїдами, які Нібіру теж вдало «ловить».

Нове відкриття вчених з США змусило науковий світ по-іншому поглянути на походження та існування нашої Сонячної системи. Астрономи впевнені, що в недалекому майбутньому їм все ж таки вдасться побачити Нібіру в телескопи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України