Сонце у Водолії: чому не можна позичати гроші до лютого

Енергія Світила «заморозить» енергію прибутку до весни, якщо порушити заборону

Давати в борг і позичати у друзів — заняття не з приємних. Фінансові труднощі змушують йти на зустріч і давати позики, пише Версія.

Експерти в Мережі навчають, як правильно відмовити, щоб не образити людину і зберегти зароблене в своєму гаманці. Але, існують і особливі дати в календарі, які можуть негативно вплинути на фінансове благополуччя. Чому не можна позичати гроші до лютого розповів астропсихолог Матвій. За його словами, до лютого Сонце знаходиться у Водолії, тому борги будуть на межі.

«Зросте небезпека боргів, які не повернутися. Якщо позичити другу чи знайомому капітал 27 січня — борг ви не побачите. Якщо ж самому позичати 28 січня — є ризик провести весь лютий в боргах. З середи 29 січня нейтральний, але несприятливий період для фінансових операцій. Триватиме до 1 лютого», — запевняє астропсихолог.

Враховуючи, що Сонце у Водолії чекати успіху з грошима — безглуздо. Якщо порушити заборони і проігнорувати ради, у лютому може бути «чорна» смуга, яка відріже канал грошів.

Останній тиждень січня Сонце проведе в «вітряній» фазі. Це позначиться на справах, на витратах і навіть думках. Люди отримають право вибору, яке не зможуть правильно використовувати. Зросте ризик непотрібних покупок, втрати грошей і великих позик. Тому, важливо не ризикувати і не випробовувати долю. Краще почекати лютого і потім насолоджуватися прибутком, витратами та подарунками. Не за горами 14 лютого. Тому важливо почекати з боргами і затягнути пояси, поки Сонце у Водолії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh