В Австрії засуджено громадянина Туреччини до довічного ув’язнення за вбивство чиновника

Громадянин Туреччини засуджений до довічного ув’язнення за вбивство керівника відділу соціального захисту Дорнбірна

Присяжні засудили 35-річного громадянина Туреччини до довічного ув’язнення за вбивство. Вирок був одноголосним. Обвинувачений, який був у той день пяним і перебував під впливом заспокійливих під час злочину, 6 лютого 2019 року зарізав 49-річного директора по соціальному забезпеченню в його ж кабінеті. Прокурор Констанці Манхарт ясно дала зрозуміти, що в Австрії «немає місця для самосуду і кривавої помсти».

Після менш ніж двох годин консультацій вісім присяжних одностайно погодилися з тим, що обвинувачений умисно вбив голову служби соціального забезпечення. У своїй обвинувальній промові суддя Мартін Міттереггер назвав вбивство холоднокровним, мстивим і вкрай жорстоким. Обвинувачений також має виплатити родичам убитого по 20 000 євро кожному. Його захисники негайно подали апеляцію і клопотання про скасування рішення і таким чином воно не є остаточним.

У 35-річного турка, який виріс в Форарльбергу, і вбитим було давнє знайомство. Вони вперше зустрілися, коли обвинуваченому було дванадцять років, а 49-річний був співробітником поліції у справах іноземців. Судовий експерт Галер заявив суду про початок кар’єри підсудного як дрібного злочинця, пов’язаного з вживанням наркотиків. В 1998, 1999 і 2002 роках молодій людині погрожували депортацією, якщо він не буде дотримуватися австрійського законодавство у майбутньому.

Нарешті, у 2009 році — після 15 винесених вироків, головним чином за майнові злочини та злочини, пов’язані з наркотиками — була проведена депортація. На початку 2019 року обвинувачений незаконно в’їхав їхав в Австрію і подав клопотання про надання притулку, незважаючи на існуючу заборону на проживання.

Фото:arja Prüss/ORF Vorarlberg

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh