Новини з Австрії

В Австрії засуджено громадянина Туреччини до довічного ув’язнення за вбивство чиновника

Громадянин Туреччини засуджений до довічного ув’язнення за вбивство керівника відділу соціального захисту Дорнбірна

Присяжні засудили 35-річного громадянина Туреччини до довічного ув’язнення за вбивство. Вирок був одноголосним. Обвинувачений, який був у той день пяним і перебував під впливом заспокійливих під час злочину, 6 лютого 2019 року зарізав 49-річного директора по соціальному забезпеченню в його ж кабінеті. Прокурор Констанці Манхарт ясно дала зрозуміти, що в Австрії «немає місця для самосуду і кривавої помсти».

Після менш ніж двох годин консультацій вісім присяжних одностайно погодилися з тим, що обвинувачений умисно вбив голову служби соціального забезпечення. У своїй обвинувальній промові суддя Мартін Міттереггер назвав вбивство холоднокровним, мстивим і вкрай жорстоким. Обвинувачений також має виплатити родичам убитого по 20 000 євро кожному. Його захисники негайно подали апеляцію і клопотання про скасування рішення і таким чином воно не є остаточним.

У 35-річного турка, який виріс в Форарльбергу, і вбитим було давнє знайомство. Вони вперше зустрілися, коли обвинуваченому було дванадцять років, а 49-річний був співробітником поліції у справах іноземців. Судовий експерт Галер заявив суду про початок кар’єри підсудного як дрібного злочинця, пов’язаного з вживанням наркотиків. В 1998, 1999 і 2002 роках молодій людині погрожували депортацією, якщо він не буде дотримуватися австрійського законодавство у майбутньому.

Нарешті, у 2009 році — після 15 винесених вироків, головним чином за майнові злочини та злочини, пов’язані з наркотиками — була проведена депортація. На початку 2019 року обвинувачений незаконно в’їхав їхав в Австрію і подав клопотання про надання притулку, незважаючи на існуючу заборону на проживання.

Фото:arja Prüss/ORF Vorarlberg

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.