Політика

Сьогодні стало ясно, що Путін отримає ізоляцію або навіть війну – експерт

     Порошенко, Байден, Меркель та інші погодили сьогодні свої подальші дії.
Порошенко продовжує говорити про мир, Меркель у вівторок летить до Обами. У четвер – саміт ЄС щодо введення нових санкцій.
Думаю, після цього в гру вступить Обама. Зробить заяви. Не буду гадати на кавовій гущі, відповідь очевидна: всім потрібен мир з вільною Україною. В іншому випадку ми (ЄС + США і Канада) негайно реагуємо. Тобто, Путін отримає ізоляцію або навіть війну.

Але ізолювати скоро вже нічого буде. У ЄС і США згадають про 50+ млрд $ у справі ЮКОСа, про активи Путіна і Ко за кордоном. Відключення від Свіфта, падіння ВВП в 5% щомісяця, неконвертованість рубля приведуть до введення продовольчих та інших карток замість валюти, яка до того часу проб’є Маріанську западину. В ізоляції Росії, як і в самій Росії, дна немає. З кожним днем орда з імперським середньовічним мисленням опускається все нижче і нижче.

Нічого, це мине. Пройдуть десятиліття. Соромно буде ще більше, ніж німцям в 1945-му. Репарації також платити ще дуже довго будуть.

У Путіна, за його впертість, залишився тільки один варіант – Гаага. По-іншому вже ніяк.

Занадто багато часу він віддавав криваві накази, відпирався, брехав, блефував і шантажував. Диктаторам в сучасному світі місця немає.

Зараз гуляють вкидання про застосування ОТРК і ядерної зброї з боку РФ. Хочу нагадати всім панікерам, що системи ПРО розгорнуті в Польщі, Румунії, Туреччини, а в Чорному морі стоять авіаносці ВМФ США, які несуть “Томагавки” і протиракети.

Знаєте, в чому наша сила? Нас б’ють, а ми посміхаємося. Нас вбивають, а ми тримаємося. І ще більше об’єднуємося. У нас все вийде, ми побудуємо нову і вільну Україну! Де немає місця корупції, зраді, панібратству, імперському синдрому. Наші волонтери – кращі цивільні представники війни.

Вони захищають нашу Батьківщину в тилу, навіть у ті часи, коли система намагається перешкоджати цьому. Не передати і в трьох томах те, що вони зробили і значать для країни. Але, як кажуть: “У України досі немає ядерної зброї тільки тому, що її волонтерам не замовляли”.

Слава Україні!

Bohdan Miroshnikov

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України