Авторські статті

Керівники ДНР в шоці, що їх зневажили

Начальник міліції Донецької області В’ячеслав Аброськін повідомляє, що запланованого вчора на сьогодні перемир’я в Дебальцево немає – з ранку житлові квартали міста обстрілюють артилерією і «Градами».

ДНР передумала після того, як учора в Донецьк приїхав тільки один автобус з 30 біженцями з Дебальцевого, тоді як в Україну виїхало близько 600 жителів. Представник «міноборони ДНР» Едуард Басурін звинуватив сили АТО в тому, що місцеві жителі нічого не знали про можливість евакуації в ДНР (зауважте, навіть не в тому, що наші заважали евакуації в Донецьк!) Нагадаємо, на всьому Донбасі активно транслюються телеканали і радіостанції терористів …

Звинувачення у веденні вогню силами АТО під час вчорашньої евакуації вкрай натягнуті – йдеться про взаємні артдуелі на сусідніх ділянках, тоді як на трасах в Вуглегірськ та Артемівськ в обумовлений час було тихо, що підтвердила ОБСЄ і сам факт благополучного приїзду всіх автобусів, у тому числі 24 порожніх ДНРівських.

У кожному разі, далі у терористів спрацював принцип «так не дістаньтеся ж ні кому». Евакуація в Артемівськ по прострілюваній з обох сторін дорозі з Дебальцевого вкрай ризикована. Залишатися в  безперервно обстрілюваному Дебальцевому, в підвалах не менш небезпечно.

Тим часом, за даними Аброськіна, сьогодні на Донбасі від обстрілів терористів загинули не менше 4 мирних жителів. У тому числі в Дебальцеве виявлено труп 37-річного чоловіка з численними пораненнями.

Реально ж кількість жертв набагато більша, тому що під безперервним вогнем контролювати кожну хату неможливо чисто фізично.

РЕАЛ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України