Авторські статті

Сьогодні головне завдання – збереження цілісности держави

Закінчилося екстрене засідання парламентської фракції ВО “Свобода” щодо військової агресії Російської Федерації у східних регіонах України та саботажу місцевих органів влади та силових структур.

Фракція ВО “Свобода” вимагає негайних рішучих дій з боку силових структур для нейтралізації диверсійних груп і терористів, що захопили адміністративні приміщення в Донецькій та Луганській областях. Усіх диверсантів, заколотників та терористів має бути покарано, а у разі збройного спротиву – знищено.

“Свобода” вимагає заарештувати зрадників і саботажників, що сприяють окупантам, незалежно від посад, які вони займають; повернути у державну власність майно та активи олігархів, які активно стали на бік терористів.

Негайно має бути призупинено діяльність антиукраїнських організацій. Фракцію КПУ у Верховній Раді України слід розпустити у зв’язку з її антидержавною діяльністю та на підставі порушення регламентних норм ВРУ під час її утворення. Мінюст терміново повинен розглянути питання антиконституційної діяльности КПУ та Партії регіонів, а у разі підтвердження фактів порушення Конституції та державної зради – питання зняття з реєстрації та розпуск вищезазначених антидержавних організацій.

“Свобода” вимагає позбавити депутатської недоторканности Олександра Єфремова, Вадима Колеснічєнка, Олега Царьова, Владислава Лук’янова та решту “народних” депутатів, які, прикриваючись депутатськими мандатами, здійснюють відверто антиукраїнську діяльність.

Верховна Рада має негайно розглянути та ухвалити закони “Про люстрацію”, “Про заборону комуністичної ідеології”, “Про цивільну зброю та боєприпаси”.

У зв’язку із саботажем силових структур закликаємо громадян України стати на захист Батьківщини: творити загони територіяльної самооборони та добровольчі загони для захисту територіяльної цілісности та конституційного ладу.

Сьогодні головне завдання – збереження цілісности держави. Вважаємо неприйнятними і злочинними дискусії та заяви про можливість проведення “референдуму” під дулами російських автоматів. Референдум з питань конституційного ладу як форма прямої демократії можливий і потрібний лише після виведення військ Путіна з усіх територій України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України