Новини

Більшість населення Донбасу виступає проти сепаратизму

Почесний президент Києво-Могилянської Академії В’ячеслав Брюховецький відвідав США, де він дав коментар для VIDIA стосовно ситуації на сході України.

Він вважає, що окремі особи, інспіровані Росією, організовують в Україні хаос, щоб зірвати президентські вибори.

“Сьогодні справді дуже складна ситуація на Сході. Вона інспірована Росією – це поза всяким сумнівом. Завдання, яке поставив Путін перед своїми прислужниками – зірвати вибори в Україні,”- сказав В’ячеслав Брюховецький.

Він також відмітив, що згідно з дослідженнями, більшість населення Донбасу виступає проти сепаратизму.

“Виявляється, що більшість людей в Донбасі не хочуть цього. Лише 20% підтримують оці дії розкольників, 80% – проти того!” – наголосив Брюховецький.

Науковець вважає, що необхідно намагатася уникнути розв’язання громадянської війни та використовувати дипломатичні шляхи врегулювання ситуації, допоки це можливо.

“Треба бути дипломатами, треба знаходити ці шляхи.. Незважаючи на те, що справді, я думаю, що сьогодні українські внутрішні війська і спецпідрозділи готові, але поки що шукаються все-таки шляхи безкровного розв’язання цієї проблеми.”- вважає В’ячеслав Брюховецький.

На його думку, ворог хоче саме варіанту, коли розпочнеться стрілянина та гинутимуть люди.

“Йому не шкода, що хтось там буде гинути! Їм важливо тоді заявити на весь світ: “Ви бачите?! Ми мусимо йти туди рятувати Україну!”. І цього бажано не допустити,” – зауважив він.

“Треба шукати дипломатичні способи, скільки це можливо. Коли вже буде це справді геть неможливо – тоді треба вдаватись до силових способів,” – додав В’ячеслав Брюховецький.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України