Авторські статтіФотогалерея

Фотографії весільного торта принца Вільяма і Кейт Міддлтон, які ви можете придбати

Так! Саме так! Тепер ви можете купити шматочок весільного торта принца Вільяма і Кейт Міддлтон! Тим не менш коштувати він буде недешевим.. Плюс до всього, хто готовий витратити тисячі фунтів на шматок торта шестирічної давності? Не зовсім зрозуміло, правда?

А що, якщо ми скажемо вам, що цей торт належав принцу Вільяму і герцогині Кембриджської і був не просто тортом, а одним з найвідоміших в британській історії королівських весільних страв.

Ну що, тепер ви зацікавилися?

Згідно Yahoo, шматочок фруктового весільного торта, що складається з восьми рівнів і спроектованого шеф-кухарем Фіоною Кернс, буде виставлений на аукціон в наступному місяці в аукціонному домі Chiswick.

За повідомленнями, знадобилося п’ять тижнів для завершення десерту, який був уявлень у Букінгемському палаці в квітні 2011 року.

Фіона Кернс каже, що торт призначався для передачі «мови квітів» (це вимога виходила від герцогині) – і мав 17 різних типів з індивідуальними значеннями.

Кажуть, що вона отримала натхнення від архітектурних особливостей урочистого залу з гірляндами на стінах, які були відтворені на четвертому рівні торта.

Феєричний десерт, покрить кремовим айсингом, був прикрашений 900 квітами з цукрового тіста, включаючи троянди і яблуневий цвіт.

Торт буде виставлений на продаж в аукціонному домі Chiswick 27 вересня, і ви можете його купити, якщо захочете, звичайно.

Заявивши найвищу ціну отримає шматочок у спеціально розробленої молочно-золотій ювілейній коробочці – точно такий же, що дарували разом з шматочком торта гостям на королівському весільному прийоми, повідомляє The New Daily.

У коробочці також буде друкована картка, в якій говориться: «З найкращими побажаннями від ІКВ (Їх Королівська Високість) Принца Уельського і Герцогині Корнуолл на честь святкування весілля ІКВ « Герцога і Герцогині Кембриджської»».

Так що, якщо вам неодмінно потрібен шматочок такого тортика в наступному місяці, починайте відкладати зарплату, так як початкова ціна на аукціоні становить приблизно 800 фунтів стерлінгів.

Враховуючи той факт, що інший шматок весільного торта королівської сім’ї був проданий майже за 8 000 фунтів стерлінгів в 2014 році, складається враження, що в цьому році скибочка може коштувати еквівалент первісного внеску за будинок.

Крім того, невідомо, чи дійсно шматочок торта буде їстівним, тому, може бути, вам краще купити звичайний “Наполеон” або “Медовик”?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України