Авторські статті

Сьогодні в Кремлі ще раз дали зрозуміти Зеленському, що бандити вчинки сприймають як слабкість, – нардеп

Сьогодні топ-новиною стало те, що «прем’єр-міністром» так званої «ДНР» призначено росіянина Володимира Пашкова, до недавно обіймав посаду заступника губернатора Іркутської області. Сама новина дуже красномовно виглядає на тлі того, що відбувається у нас в країні.

Сивохо, як несамовитий Дон Кіхот, він є «войовниче меншість», Єрмак розповідає про вибори восени, а Зеленський вже може писати книгу «Сто способів продемонструвати Путіну наші миролюбні наміри». Про це у своєму блозі пише нардеп 8-го скликання, блогер Сергій Висоцький.

Він зазначає, ось тепер крок назустріч роблять росіяни. Вони називають Зеленського націоналістом, тому що він, на думку Кремля, неправильно висловився в Польщі, і призначають російського громадянина управляти «ДНР».

За словами Висоцького, наша влада, незважаючи на свій криворізький досвід, чомусь не можуть зрозуміти простої ідеї: бандит розуміє тільки мову сили. З бандитами не домовитися. Принаймні з позиції «терпіли», бо на лідера ОЗУ Зеленський не тягне. Кожну твою вчинку бандит буде трактувати як слабкість. Кожна слабкість буде провокувати його на подальшу агресію, бо, за логікою бандита, якщо жертва пішла на вчинки, значить її можна дотиснути до повної капітуляції. Тому, чим більше миролюбних поз буде придумувати Зеленський, тім більш нахабними будуть ставати дії Росії. І чим більше він демонтує антиросійських бар’єрів, тім більш імовірною стані можливість великого наступу Кремля на Україну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України