Подорожі

МЗС: Українці, що потерпіли в авіакатастрофі в Казахстані, повернулися на Батьківщину

На батьківщину повернулися громадяни України, потерпіли в результаті авіакатастрофи в Республіці Казахстан 27 грудня 2019 року. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

“Як відомо, 27 грудня 2019 року поблизу аеропорту міста Алмати, Республіка Казахстан, розбився пасажирський літак авіакомпанії Bek Air, що виконував рейс за маршрутом “Алмати – Нур-Султан”. На борту літака перебувало 95 пасажирів і 5 членів екіпажу. Серед постраждалих двоє громадян України, які були доставлені в лікарню міста Алмати з травмами”, – нагадали в ДКЗ.

Відзначається, що консулом Посольства України в Казахстані було невідкладно взято на контроль та встановлено зв’язок з лікарями медичного закладу, в яку госпіталізували постраждалих громадян України.

Оскільки під час авіакатастрофи постраждалі українці втратили документи, Посольством також були прийняті заходи з документування громадян України з метою їх подальшого повернення на батьківщину.

“При безпосередньому сприянні Посольства України в Республіці Казахстан зазначені громадяни України у супроводі батька потерпілого повернулися на батьківщину. У тієї ж годину, за результатами проведеної МЗС України та Посольством України в Республіці Казахстан роботи авіакомпанія Air Astana повернула зазначеним громадянам всю суму коштів за придбані ними авіаквитки”, – повідомили в департаменті.

Нагадаємо, раніше названа причина падіння лайнера Bek Air. У процесі розслідування стало відомо, що авіаційна адміністрація Казахстану в ході перевірки авіакомпанії Bek Air, літак якої розбився 27 грудня 2019 року, виявила, що компанія не могла контролювати льотну придатність флоту, в тому числі через відсутність фінансів для покупки запчастин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України