25 березня – день заснування Згромадження Воплоченого Слова

25 березня – день заснування Згромадження Воплоченого Слова. Дякуємо Богові за всіх отців, братів і сестер і за їхнє служіння для Господа, для Церкви і для людей. 

Чернеча Родина Воплоченого Слова започаткувалася в Аргентині 25 березня 1984 р., та була заснована о. Карлосом Міґелем Буелою, з наміром наслідувати Ісуса Христа обітами убогості, чистоти та послуху, а також четвертим обітом «марійського рабства» згідно духовності св. Людовіка Марії Гріньйона з Монтфорта, – написав на своїй сторінці в мережі facebook о. Йосафат Бойко.

Заснування згромадження

Отець Буела так розповідає про ласку заснування, отриману від Бога для того, щоб заснувати Згромадження Воплоченого Слова:

«У неділю 3 травня 1981 року я сповідав у старій каплиці парафії «Владичиці Вервиці» у Вілла Проґресо (область Буенос-Айреса). Здається, що це було перед Службою Божою, в 11 год. Я бачив велику кількість каяників, яким я сам міг приділити лише по декілька хвилин. Тоді мені прийшла думка про необхідність мати при парафіях спільноти священиків, яку я одразу відкинув, як розсіяння. Після обіду і відпочинку в домі моїх батьків я повернувся на парафію. Вже у парафіяльному домі, приблизно між 17 та 18 годинами, мені прийшла думка, що я мав заснувати монаше згромадження. Прийшла з такою впевненістю, що я ніколи не сумнівався, ані не міг сумніватися, що саме Бог хотів цього.

Але все одно я зробив розпізнання духів, щоб проаналізувати, чи була якась попередня причина, яка могла б викликати цю думку. І не знайшов її… Одразу подзвонив по телефону отцю Карлосу Лохойї, щоб розповісти йому про те, що сталося.

Отця Лохойю я знав з 6 років, з ним ми стали друзями з 9 років, потім він навчив мене прислуговувати на Службі Божій. Наступного дня о. Лохойя подзвонив, щоб запитати, чи я знаю, що за день був учора. «Так, – сказав я йому, – неділя 3 травня». «Але яке свято?» «Не пам’ятаю», – відповів я. «Свято Господа з Ля Кебрада», – сказав він. Це щасливе співпадіння принесло нам ще більшу радість, бо ми мали велике почитання Господа з Ля Кебрада, і багато разів проповідували там Духовні Вправи, які мали великі плоди священичих та монаших покликань» (о. Буела).

Наступний та необхідний крок – представляти пропозицію церковній владі:

«Ми мали знайти Єпископа, який затвердив би цей проект… ним став Владика Лев (Крук), Єпископ Сан-Рафаелю, в провінції Мендоза, Аргентина» (о. Буела).

Монаший досвід було започатковано в маленькій та скромній єпархії Сан-Рафаелю (Аргентина), яка знаходиться у мальовничому регіоні півдня провінції Мендоза, дуже близько до гірського кордону Андеса. Початок співпав зі святом Благовіщення 25 березня 1984 р. (за лат. кал.), в день, коли всі єпископи світу разом із Папою посвятили увесь світ Непорочному Серцю Марії

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh