Авторські статті

Соцмережі підірвало пояснення, за що росіяни не люблять українців

Соцсети взорвало пояснение, за что россияне не любят украинцев

Російський історик, політичний аналітик, публіцист Валерій Соловей навів список, в якому йдеться про відмінності, через які росіяни не люблять українців.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Наводимо його запис повністю.

“Що росіянам не подобається в українцях, або результат російської пропаганди

1. Українці ніколи не знають, хто в них переможе на виборах. Ми, росіяни, не можемо жити в такій невизначеності: ми завжди наперед знаємо, хто у нас переможе на виборах і як розподіляться місця.

2. Якщо українці зняли злодія і хабарника, то вони не будуть чекати кінця терміну, а просто повалять його. Для росіян корупція, злодійство і свавілля – священний привілей влади і скріплення країни. На неї не можна зазіхати.

3. Українці хочуть бути в Європі, а не в Азії. Вони не розуміють того, що знають росіяни. А саме: верховенство закону, свобода і права людини, ефективна економіка і соціальна держава – злісні вигадки, які руйнують націю. Для духовного здоров’я немає нічого краще азіатської деспотії.

4. Українці не бачать нічого поганого в тому, щоб працювати за кордоном офіціантами, слюсарями, сантехніками і збирати полуницю. У них якесь відстале переконання, що кожна праця почесна. Це не для росіян. Ми – суцільно-нація кріейтеров, бізнесменів і шоуменів.

5. Українці не змогли створити ефективної економіки. Ось росіяни власними зусиллями підняли ціну на нафту до 120 доларів за барель, а отриманими коштами розпорядилася так дбайливо, що за якістю життя випередили навіть Венесуелу.

6. Плодами української праці скористалися олігархи. Зате в Росії все по-чесному!

7. Підлі українці не захотіли зустріти хлібом і сіллю братні російські танки. Це зрада багатовікової дружби наших народів!

8. Українці проводжають своїх загиблих солдатів як героїв. Росіяни ретельно приховують свої могили.

9. Україна наполегливо відмовляється впасти під вагою власних помилок і злочинів. А Захід допомагає їй відтягнути кінець.

10. Українці кажуть на співучій мові, яку їм розробив австрійський генштаб і плекають свою наскрізь провінційну культуру. Вони не хочуть користуватися могутнім російським матом і відмовляються від великої російськомовної попси.

11. Всі українці знають слова національного гімну і співають його зі сльозами на очах. Дурні! Адже досить просто розкривати рота, імітуючи спів. І, нарешті, головне, за що ми не любимо українців і що їм не пробачимо. Вони показують, що інший шлях можливий. Тут і зараз”, – написавши Соловйов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України