Авторські статтіТехно

Соцмережа для тварин врятує їх від вимирання

Wildbook стане соціальною мережею для тварин, в якій користувачі зможуть вносити всі відомі факти. Аналітичні здібності комп’ютерів з’ясують невідомі подробиці, які врятують тварин від вимирання.

Як стверджують розробники, Wildbook – це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, тому всі охочі зможуть додавати свої фотографії. При цьому більшість знімків вивантажується з сайту Flickr і YouTube. Серед контенту можна буде побачити фотографії мандрівників з усього світу, які нікого знімки поряд з тваринами в океані, сафарі-парку або в інших місцях. Програма Wildbook побудована таким способом, щоб за допомогою машинного навчання групувати фото з одним і тим же людиною, або з однаковими тваринами. Це дозволить вченим відстежувати якість життя шкірного готельного тварини, а також особливості і популяцію цілих видів.

Доповнити інформацію про тварину можуть самі користувачі – вони заповнюють такі дані як стати, вік, місце утримання, імена інших людей поблизу і погоду в той день. Ці факти корисні тим, що точні розрахунки допоможуть машин виявити раніше невідомі причини вимирання чи процвітання тварин, що допоможе врятувати багатьох з них від вимирання

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.