Соцмережа для тварин врятує їх від вимирання

Wildbook стане соціальною мережею для тварин, в якій користувачі зможуть вносити всі відомі факти. Аналітичні здібності комп’ютерів з’ясують невідомі подробиці, які врятують тварин від вимирання.

Як стверджують розробники, Wildbook – це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, тому всі охочі зможуть додавати свої фотографії. При цьому більшість знімків вивантажується з сайту Flickr і YouTube. Серед контенту можна буде побачити фотографії мандрівників з усього світу, які нікого знімки поряд з тваринами в океані, сафарі-парку або в інших місцях. Програма Wildbook побудована таким способом, щоб за допомогою машинного навчання групувати фото з одним і тим же людиною, або з однаковими тваринами. Це дозволить вченим відстежувати якість життя шкірного готельного тварини, а також особливості і популяцію цілих видів.

Доповнити інформацію про тварину можуть самі користувачі – вони заповнюють такі дані як стати, вік, місце утримання, імена інших людей поблизу і погоду в той день. Ці факти корисні тим, що точні розрахунки допоможуть машин виявити раніше невідомі причини вимирання чи процвітання тварин, що допоможе врятувати багатьох з них від вимирання

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh