Соціологи розповіли про оптимальну кількість статевих партнерів

Соціологи з Великобританії провели громадське опитування і з’ясували, яку кількість статевих партнерів прийнятно для сучасної людини.

За результатами опитування виявилося, що сучасне суспільство вважає, що якщо у другої половинки раніше було до десяти статевих партнерів, то це нормально. В опитуванні брали участь як чоловіки, так і жінки. Варіант «від восьми до дванадцяти партнерів» визнали прийнятним 38% жінок і 37% чоловіків. Більшість тих, хто голосував підкреслюють, що найкращий варіант – десять партнерів. Багато хто вважає, що мати більше 10 партнерів за життя соромно і неприйнятно, так як це означає, що людина занадто розбещена. Якщо ж у хлопця або дівчини було менше заявленої кількості статевих відносин, то така людина вважається недосвідченим у відносинах.

Виявилося, що чоловіки більш відповідально відносяться до вибору дівчат і обов’язково цікавляться про кількість статевих відносин. У свою чергу, дівчата не так зацікавлені в інформації подібного роду.

Дослідники розповіли, що сучасне суспільство більш лояльно ставитися до сексу загалом. Адже якби таке опитування провели 20 років тому, то дані були б зовсім іншими.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh