Авторські статтіЗдоров'я

Соціологи розповіли про оптимальну кількість статевих партнерів

Соціологи з Великобританії провели громадське опитування і з’ясували, яку кількість статевих партнерів прийнятно для сучасної людини.

За результатами опитування виявилося, що сучасне суспільство вважає, що якщо у другої половинки раніше було до десяти статевих партнерів, то це нормально. В опитуванні брали участь як чоловіки, так і жінки. Варіант «від восьми до дванадцяти партнерів» визнали прийнятним 38% жінок і 37% чоловіків. Більшість тих, хто голосував підкреслюють, що найкращий варіант – десять партнерів. Багато хто вважає, що мати більше 10 партнерів за життя соромно і неприйнятно, так як це означає, що людина занадто розбещена. Якщо ж у хлопця або дівчини було менше заявленої кількості статевих відносин, то така людина вважається недосвідченим у відносинах.

Виявилося, що чоловіки більш відповідально відносяться до вибору дівчат і обов’язково цікавляться про кількість статевих відносин. У свою чергу, дівчата не так зацікавлені в інформації подібного роду.

Дослідники розповіли, що сучасне суспільство більш лояльно ставитися до сексу загалом. Адже якби таке опитування провели 20 років тому, то дані були б зовсім іншими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.