Духовне

Німеччина: турбота Церкви про хворих

«Я був хворий і ви мене відвідали» – таку тему має документ Єпископської Конференції Німеччини, присвячений темі: «Турбота Церкви про хворих», в якому німецькі єпископи переосмислюють піклування про хворих в лікарнях та про недужих членів родини, як також дбання про працівників охорони здоров’я, беручи до уваги численні зміни в сфері медичного обслуговування населення.

Йдеться про зміни, які стосуються витрат та економії коштів, оцифрування та спеціалізації в сфері медичного обслуговування, скорочення термінів госпіталізації та тенденція до ширшого використовування амбулаторного догляду, закриття дрібних структур та концентрація обслуговування хворих у великих лікарнях.

Метою документу німецьких єпископів є «дати напрямні орієнтації парафіям, волонтерам та медичним капеланам у зв’язку із змінами в суспільній та релігійній сферах. Одна з головних турбот стосується «поширення душпастирства охорони здоров’я на місцевому рівні, як у проектах дієцезій, так і в конкретних обов’язках парафій чи душпастирських одиниць», маючи на увазі швидке поширення амбулаторної допомоги.

Єпископська Конференція Німеччини приділяє окрему увагу питанню душпастирства в сучасній лікарняній системі та відповідного приготування до консультування у важливих актуальних питаннях, наприклад, у сфері біоетики. Також визначені різниці між «духовною опікою» та «душпастирством хворих».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.