Німеччина: турбота Церкви про хворих

«Я був хворий і ви мене відвідали» – таку тему має документ Єпископської Конференції Німеччини, присвячений темі: «Турбота Церкви про хворих», в якому німецькі єпископи переосмислюють піклування про хворих в лікарнях та про недужих членів родини, як також дбання про працівників охорони здоров’я, беручи до уваги численні зміни в сфері медичного обслуговування населення.

Йдеться про зміни, які стосуються витрат та економії коштів, оцифрування та спеціалізації в сфері медичного обслуговування, скорочення термінів госпіталізації та тенденція до ширшого використовування амбулаторного догляду, закриття дрібних структур та концентрація обслуговування хворих у великих лікарнях.

Метою документу німецьких єпископів є «дати напрямні орієнтації парафіям, волонтерам та медичним капеланам у зв’язку із змінами в суспільній та релігійній сферах. Одна з головних турбот стосується «поширення душпастирства охорони здоров’я на місцевому рівні, як у проектах дієцезій, так і в конкретних обов’язках парафій чи душпастирських одиниць», маючи на увазі швидке поширення амбулаторної допомоги.

Єпископська Конференція Німеччини приділяє окрему увагу питанню душпастирства в сучасній лікарняній системі та відповідного приготування до консультування у важливих актуальних питаннях, наприклад, у сфері біоетики. Також визначені різниці між «духовною опікою» та «душпастирством хворих».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh