Едвард Сноуден розробить чохол який захищає від небажаного стеження

Едвард Сноуден почне розробляти чохол для iPhone 6, який буде захищати особисті дані власника. Едвард презентував цей проект в Массачусетському технологічному інституті.

Проект робиться спільно з сінгапурським хакером. Задумка не має впливового фінансування і розробляється за рахунок скромних пожертвувань.

За словами Сноудена, на даний момент всі смартфони, навіть з виключеною мережею передачі даних, синхронізовані з GPS і спецслужби, при бажанні, можуть легко з’єднатися зі смартфоном і отримати доступ до ваших особистих даних – переписки, фото і так далі. Чохол ж буде перекривати передачу даних, незважаючи ні на що.

Розробник розповідає, що такий пристрій буде корисним усім тим, хто не хоче, щоб його особисті дані потрапили в руки спецслужб. Також такий чохол буде цікавий працівникам таких професій, як журналіст і правозахисник.

Едвард Сноуден – колишній працівник американських спецслужб. У 2013 році він передав журналістам секретні документи, в яких були дані про те, що США прослуховує телефонні розмови, читає листування громадян і світових лідерів. За це він був звинувачений у шпигунстві і йому загрожувало близько 30 років в’язниці.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh