Авторські статтіТехно

Едвард Сноуден розробить чохол який захищає від небажаного стеження

Едвард Сноуден почне розробляти чохол для iPhone 6, який буде захищати особисті дані власника. Едвард презентував цей проект в Массачусетському технологічному інституті.

Проект робиться спільно з сінгапурським хакером. Задумка не має впливового фінансування і розробляється за рахунок скромних пожертвувань.

За словами Сноудена, на даний момент всі смартфони, навіть з виключеною мережею передачі даних, синхронізовані з GPS і спецслужби, при бажанні, можуть легко з’єднатися зі смартфоном і отримати доступ до ваших особистих даних – переписки, фото і так далі. Чохол ж буде перекривати передачу даних, незважаючи ні на що.

Розробник розповідає, що такий пристрій буде корисним усім тим, хто не хоче, щоб його особисті дані потрапили в руки спецслужб. Також такий чохол буде цікавий працівникам таких професій, як журналіст і правозахисник.

Едвард Сноуден – колишній працівник американських спецслужб. У 2013 році він передав журналістам секретні документи, в яких були дані про те, що США прослуховує телефонні розмови, читає листування громадян і світових лідерів. За це він був звинувачений у шпигунстві і йому загрожувало близько 30 років в’язниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.