Авторські статтіТехно

Компанією Facebook були успішно проведені випробування безпілотника Aquila

Як заявив творець соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг, почали здійснюватися плани щодо забезпечення інтернетом важкодоступних куточків Землі. Його заява підтвердилося успішним випробуванням безпілотника, мета якого полягає в доставці зв’язку.

Як заявив засновник Facebook, напередодні було проведено тестування безпілотного літака Aquila, яке закінчилося успішно. Живиться апарат за допомогою сонячної енергії, завдяки чому він буде здійснювати доставку інтернету у важкодоступні місця планети. Цукерберг зазначив, що в плани компанії входить створення цілого флоту подібних безпілотників, які забезпечать підключення до мережі мільйонів людей на Землі. Наголошується, що цю задачу Facebook поставив після того, як отримав дані, виходячи з яких видно, що вихід в інтернет на сьогоднішній день не мають приблизно 10% населення планети.

Як сказав Марк, апарат розроблений з спеціалізованого пластику і обладнаний сонячними батареями, завдяки яким буде подаватися безперебійний сигнал і пересування в просторі. В даний час розробники працюють над збільшенням годин польоту літака більш, ніж на півтори години.

Наголошується, що на борту літака буде встановлений потужний лазер, точність якого настільки велика, що він може на відстані 11 миль прицілитися в маленьку монету. За допомогою цього лазера людям і буде доставлятися зв’язок. Відомо, що розмах крил безпілотника буде більше, ніж у Boeing 737.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України