Авторські статті

Смолій: Закрити рота всім – влада представила законопроект «про дезіформацію»

Новий законопроект запроваджує в Україні справжню диктатуру, величезні штрафи та посадки за інакодумство. Вам просто потрібно мати іншу позицію, ніж ретранслюватиме влада і ви вже станете «ворогом народу».

Про це повідомив Андрій Смолій.

Насправді це страшно. Це ніколи Україна не була так близько до відвертої диктатури зразка путінської Росії.

Ось кілька пунктів, які перетворюють Україну на Росію-2:

  • Планується кожному ЗМІ присвоювати «індекс довіри». Так званий штамп чи «правильна» позиція у телеканалу чи інтернет-сайту.
  • За поширення дезінформації – штраф в 1000 мінімальних зарплат. Чи ваша є це дезінформацією – визначить найсправедливіший український суд.
  • Планується запровадження органу – Уповноваженого з питань інформації, який буде «виявляти» деінформацію і боротися з нею. В Росії це Роскомнадзор, який блокує сайти, ФБ сторінки, а потім за його скаргами кидають до в‘язниці.
  • Розповсюджувачем інформації стануть не лише ЗМІ, а і фізичні особи. Кожен з вас, якщо напише «неправильний» допис у соцмережах, месенджерах тощо, буде джерелом дезінформації, і в кращому випадку отримає штраф. В гіршому – до в‘язниці.
  • Сайти/платформи просто підуть з України, адже повинні будуть мати дочірні підрозділи в Україні. Кому це вигідно з економічної точки зору? Нікому.

Тобто, у разі ухвалення законопроекту, всі журналістські розслідування, опозиційні сайти та телеканали, зрештою і блогери, прості дописувачі можуть бути переслідувані. В Росії за це кидають на 2 роки до в‘язниці. В Україні це може статися також. Дуже скоро.

Ще трохи і будемо в країні диктатури. Не краще кремлівського режиму та Північної Кореї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.