Смолій : «Європейська солідарність» у Києві ініціювала перемовини з демократичними силами щодо узгодження кандидата в мери Києва

За даними кількох інсайдерських джерел, «Європейська солідарність» у Києві ініціювала перемовини з демократичними силами щодо узгодження кандидата в мери Києва та налагодження координації під час виборчої кампанії. Зокрема, такі перемовини пройшли з «Ударом» та «Голосом».

Це і є та правильна позиція на якій повинні стояти всі проукраїнські політичні сили. Питання у тому чи підуть на це інші задля недопущення виграшу проросійських сил та «слуг народу»? Переможе здоровий глузд, чи все ж амбіції окремих партій? Будемо бачити наступні кілька тижнів. Проте, позитивна динаміка є.

Фактично, Європейська Солідарність сьогодні дивиться на перспективу, адже за два-три місяці постанн питання формування більшості. Саме від консолідації зараз залежать чи буде вона в українських сил чи в «слуг народу» з ОПЗЖ.

25 жовтня – головна червона лінія цього року. Втратимо місцеве самоврядування – кінцево втратимо демократичну та проукраїнську державу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh