Авторські статті

Смолій : «Європейська солідарність» у Києві ініціювала перемовини з демократичними силами щодо узгодження кандидата в мери Києва

За даними кількох інсайдерських джерел, «Європейська солідарність» у Києві ініціювала перемовини з демократичними силами щодо узгодження кандидата в мери Києва та налагодження координації під час виборчої кампанії. Зокрема, такі перемовини пройшли з «Ударом» та «Голосом».

Це і є та правильна позиція на якій повинні стояти всі проукраїнські політичні сили. Питання у тому чи підуть на це інші задля недопущення виграшу проросійських сил та «слуг народу»? Переможе здоровий глузд, чи все ж амбіції окремих партій? Будемо бачити наступні кілька тижнів. Проте, позитивна динаміка є.

Фактично, Європейська Солідарність сьогодні дивиться на перспективу, адже за два-три місяці постанн питання формування більшості. Саме від консолідації зараз залежать чи буде вона в українських сил чи в «слуг народу» з ОПЗЖ.

25 жовтня – головна червона лінія цього року. Втратимо місцеве самоврядування – кінцево втратимо демократичну та проукраїнську державу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України