Авторські статті

Операція по «вагнерівцям» велася спецслужбами України та наших партнерів

Бойовики РФ, так звана група «Вагнера» є причетною до низки злочинів в Україні та за її межами. Зокрема, війна на Донбасі, збиття літаків з мирними людьми та військовими – це справа кремлівських найманців.

Про це повідомив Андрій Смолій.

Ця операція, наголошую, була ОФІЦІЙНОЮ. Санкціонована спецслужбами України та тривала декілька років. Це не справа кількох днів чи навіть місяців. Наші люди героїчно намагалися зробити все, щоб ті хто вбивав українців на Донбасі – отримали покарання.

Проте, на одному з останніх етапів сталося те, що мабуть увійде в історичну літературу та підручники для спецслужб. Де-факто, влада Зеленського зірвала оперцію. Про це свідчать журналістські розслідування і банальне розуміння ситуації.
Вигоду від цього отримала одна сторона – Кремль. Можливо ще Лукашенко. Але не Україна.

Як це можна розцінювати? Не інакше як ДЕРЖАВНА ЗРАДА. Якщо це буде прямо доведено. Але, за страшним збігом обставин саме Лукашенко затримав «вагнерівців» і саме зараз вони знаходяться в Росії. Документи мали б бути знищеними, якби не сьогоднішня публікація Volodymyr Ariev.

Президент країни, його Офіс мають НЕГАЙНО виходити та пояснювати. У Верховній Раді має негайно працювати ТСК, а українські ЗМІ повинні докопатися до кожної деталі. Це не просто справа. Це реальне питання національної безпеки.

Україна в небезпеці. Хтось щодня зливає нашу державу на користь агресора. І цей «хтось» мусить нести відповідальність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.