Авторські статті

Смолій: Влада у відносинах з журналістами вирішила піти шляхом Білорусі та Росії

Владі тепер не потрібні журналісти, преса, засоби масової інформації.

Кілька фактів вказують на те, що нове керівництво держави в цьому питанні вирішило піти шляхом Росії та Білорусі в питанні звуження та можливо цілком нівелювання статусу засобів масової інфоомації.

Перше. «Вкид» щодо відставки Богдана був зроблений для того щоб нівелювати статус журналістів та ЗМІ. Мета: дивіться, вони не можуть сказати точної інформацї. Населення перестає довіряти ЗМІ.

Друге. У суботу глава ОПУ Богдан сказав: ми будемо спілкуватися з народом напряму, без посередників. Напряму це через відеоролики, дописи в Інстаграмі/Фейсбуці тощо.

Третє. Вчора в ефірі 112 каналу, один з друзів Зеленського Андрій Пальчевський заявив що в «олігархів потрібно забрати телеканали» методом компенсації їхніх витрати у разі конфіскації державою.

Є бажання зачистити інформаційне поле, проте для цього перш за все потрібно нівелювати статус журналістики в суспільстві, показати її непотрібність та брехливість. Перший тест пройдено.

Путін та Лукашенко також не спілкуються з пресою. Вони спілкуються як каже Богдна «напряму». Через прес-конференції, через звернення тощо. Перед цим відбулася масова зачистка всіх ЗМІ. В Україні так не вийде, тому потрібно придумати інші методи маніпуляції людьми.

А от вийде у них чи ні, залежить від самої спільноти засобів масової інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.