Смолій: Влада у відносинах з журналістами вирішила піти шляхом Білорусі та Росії

Владі тепер не потрібні журналісти, преса, засоби масової інформації.

Кілька фактів вказують на те, що нове керівництво держави в цьому питанні вирішило піти шляхом Росії та Білорусі в питанні звуження та можливо цілком нівелювання статусу засобів масової інфоомації.

Перше. «Вкид» щодо відставки Богдана був зроблений для того щоб нівелювати статус журналістів та ЗМІ. Мета: дивіться, вони не можуть сказати точної інформацї. Населення перестає довіряти ЗМІ.

Друге. У суботу глава ОПУ Богдан сказав: ми будемо спілкуватися з народом напряму, без посередників. Напряму це через відеоролики, дописи в Інстаграмі/Фейсбуці тощо.

Третє. Вчора в ефірі 112 каналу, один з друзів Зеленського Андрій Пальчевський заявив що в «олігархів потрібно забрати телеканали» методом компенсації їхніх витрати у разі конфіскації державою.

Є бажання зачистити інформаційне поле, проте для цього перш за все потрібно нівелювати статус журналістики в суспільстві, показати її непотрібність та брехливість. Перший тест пройдено.

Путін та Лукашенко також не спілкуються з пресою. Вони спілкуються як каже Богдна «напряму». Через прес-конференції, через звернення тощо. Перед цим відбулася масова зачистка всіх ЗМІ. В Україні так не вийде, тому потрібно придумати інші методи маніпуляції людьми.

А от вийде у них чи ні, залежить від самої спільноти засобів масової інформації.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh